Bankalar tarafından 3 ay ertelemeli Kredide Son Gün Yarın!

Bankalar tarafından 3 ay ertelemeli Kredide Son Gün Yarın!

3 ay geç ödemeli kredi veren bankalara hangileri? Bir çok ihtiyaç için kullanılan kredi kampanyalara devam etmektedir. Kimi bankalar hala 3 ay geç ödemeli kredi kampanyasını sürdürürken kimisi de son tarihlerini duyurdular.

 

3 ay geç ödemeli kredi veren bankalara hangileri? Bir çok ihtiyaç için kullanılan kredi kampanyalara devam etmektedir. Kimi bankalar hala 3 ay geç ödemeli kredi kampanyasını sürdürürken kimisi de son tarihlerini duyurdular. Peki 7 Nisan ihtiyaç kredi faizleri nedir? 3 ay geç ödemeli kredi veren bankalar...

3 ay geç ödemeli kredi veren bankalar

screenshot-9.jpg

6 Nisan 2021 tarihinden itibaren 3 ay geç ödemeli kredi vermeye devam eden bankalar ve kredi faizleri;

Vakıfbank

Banka kuruluş yıl dönümüne özel olarak hazırlamış olduğu kampanyayla 36 aya varan vade, uygun faizler ve esnek ödeme planlarıyla Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası ile her kesitten insan başvurusunu kabul etmektedir. Faiz oranı ise %1.51’den başlayan oranlar olarak açıklandı.

TEB Bankası

screenshot-11.jpg

Nakit ihtiyacı olanlara banka uygun faizlerle ve ödeme seçecekleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kredinin %1,60 faiz oranından kredi notu 1850 üzeri ve üstü olan müşteriler faydalanabilecek ve 36 aya kadar vade imkanı sunmaktadır.

Akbank

En fazla 36 aya kadar vade imkanı sunan Akbank’ın sunduğu 3 ay geç ödemeli krediden %1,64 faiz oranlarıyla faydalanabilirsiniz.

Şekerbank

Banka ‘Ödemesi Kolay Kredi” seçeneği ile kredi imkanı sağlıyor. 36 aya kadar vade imkanıyla sunulan 3 ay geç ödemeli krediden %2,09 faiz oranları ile yararlanabilirsiniz. Ayrıca banka kredi taksitinizi %20 daha az ödemenizi sağlamaktadır.

İş Bankası

İş Bankası’nın 3 ay geç ödemeli kredisinden yararlanmak için İşcep ya da internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönem seçimi ATM’den yapılan anında kredi başvuruları için geçerli olmuyor. Söz konusu kredinin faiz oranı ise %1,60 olarak belirtildi.

Yapı Kredi

Yapı Kredi’nin sunmuş olduğun3 ay geç ödemeli krediden uygun faizlerle 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz. Söz konusu olan kredinin faiz oranı %1,89 olarak belirtildi.

ING Bankası

3 ay geç ödemeli kampanyası 5.001-80.000 TL arasındaki miktarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanmaktadır. 36 ay vade imkanında 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulmaktadır. Söz konusu olan kampanyadan, 30 Nisan 2021'e kadar yararlanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %1,69 olarak belirlenmiştir.