Bankalar Bayram Müjdesini Abarttı Zararına Kredi Vermeye Başladı!

Bankalar tarafından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşa ve müşterilerine özel kredi kampanyaları duyurulmaya başlandı. Garanti BBVA tarafından başlatılan bayram kredisi kampanyasında emekliler, çalışanlar,

Bankalar tarafından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşa ve müşterilerine özel kredi kampanyaları duyurulmaya başlandı. Garanti BBVA tarafından başlatılan bayram kredisi kampanyasında emekliler, çalışanlar, emekliler her kesim yararlanabilmektedir. Garanti BBVA tarafından sunulan Bayram kredisi kampanyası ve şartları…

screenshot-249.jpg

Birçok banka ihtiyaç kredilerini duyurmaya deva ederken kaçırılmayacak cazip kredi kampanyalarından biride Garanti BBVA’ dan geldi. Garanti BBVA tarafında başlatılan Bayram kredisi başvuruları başladı. Esnaf, emekli, çalışan, memur herkesin kullanabileceği kredinin detayları açıklandı.

Garanti Bbva Tarafından Sunulan Bankası Bayram Kredisi Başvuruları Başladı

Ülkemizde dijital bankacılık ağında en gelişmiş bankaların başında gelen Garanti BBVA müşterilerine özel yeni sunmuş olduğu Bayram kredisi kampanyasını duyurdu. Bayram öncesi artan ihtiyaçlar ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına Garanti BBVA Bayram kredisi başlattı.

screenshot-247.jpg

Garanti BBVA bu kredisini pandemi tedbirleri dolayısıyla açılmayan iş yerleri ve yasaklar sebebi ile çalışamayan esnafı, çalışmayan işçiyi ve ekonomik sıkıntı çeken bütün müşterilerini desteklemek adına başlattı. Garanti BBVA müşterilerine sunduğu bayram öncesi ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeli 100 bin liraya kadar kredi fırsatı sunmaktadır.

screenshot-248.jpg

Garanti BBVA tarafından sunulan bu krediden faydalanmak için başta şubeler olmak üzere bankanın diğer bütün dijital kanallarını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil uygulama, resmi internet sayfası, müşteri iletişim merkezleri aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA bu kredisi için 36 ay vade imkanı sunarken 100 bin Türk Lirasına da kadar da kredi fırsatı sunuyor. Dijital kanallar üzerinden başvuru sekmesini tıklayıp bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır.

Garanti BBVA’ nın internet bankası müşterisi olan kişiler internet şube içerisinde bulunan krediler bölümünden dijital kanal yoluyla da başvuru yapabilir. Başvurusu kabul edilen müşterilerin kredileri hesaplarına aktarılır.

Garanti BBVA başvuru yapan müşterilerin başvuruları banka tarafından değerlendirmeye alınır. Banka kredi faiz oranlarını müşterilerini maksimum ve minimum şeklinde belirtir ve müşterisinin kredi notuna oranla güncel faiz uygulaması üzerinden faiz uygulanır. Kredi notu yüksek olan daha az faiz öderken kredi notu düşük olan daha fazla faiz öder. Bununla birlikte bankalar kredi vermek için bazı politikalar uygularlar bunların içerisinde Garanti BBVA kredi kullanımı içim müşterilerinden 1200 ve üzeri kredi notu aramaktadır. Kredi notu 1200 ve üzeri olanların diğer şartları da taşıması durumunda kredisi onaylanır. Tarafına bilgilendirme yapılır. Kredisi onaylanan kişinin banka hesabına 100.000 TL’ ye kadar 36 ay vadede Bayram kredisi yatar.