Ayda 190 lira taksitle ödeme imkanlı Kredi Verilmeye Başlandı!

Halkbank acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bir kolaylık sağlıyor ve emekli vatandaşlar için uygun geri ödemeli ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Halkbank’ ın internet sitesinde yayınlanan bildirmeye göre 5.000tl varan kredinin aylık %1,51 faiz imkan

Halkbank acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bir kolaylık sağlıyor ve emekli vatandaşlar için uygun geri ödemeli ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Halkbank’ ın internet sitesinde yayınlanan bildirmeye göre 5.000tl varan kredinin aylık %1,51 faiz imkanıyla tahsis ücreti sağlıyor. Krediyi şubeye gitmeden internet sitesinden de başvura biliyorsunuz.

MİNİ EMEKLİ KREDİSİ NEDİR?

Emekli maaşını Halkbank’ dan alan veya bankaya aktarmayı taahhüt eden emekliye 5.000 TL’ ye kadar nakit ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı %1,51 den başlayan 36 ay vadeli kredi imkanı sağlamaktadır.

ÖDEME KOŞULLARI NEDİR?

screenshot-2-001.jpg

5.000TL ' ye kadar olan kredinizin aylık faiz oranı % 1,51 tahsis ücreti olarak kullanılır.

Kredi ödemelerini; aylık eşit taksit imkanı ve artan taksit imkanı, azalan taksitli imkanı ve 3 ayda bir eşit taksit imkanı , serbest ödemeli olarak belirlenmektedir.

Yıllık toplama maliyeti ; faiz+ tahsis ücreti+ vergileri kapsamaktadır. Tahsis ücreti % 5 banka sigorta muamele vergisi ( BSMV) dahil edilmiştir.

Faiz oranları, bankamızda en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat hesabı olması ve hayat sigortasını da talep eden müşteri için geçerlidir.

Hayat sigortasının primi bireyin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişim göstermektedir. Örneğin 5.000 TL kredinin 36 aylık vadesiyle kullanma ve 50 yaşında erkek bir müşterinin sigorta primi 49.75’ dır.

Telefon üzerinden yapılan SMS kredi başvurusunun en üst limiti 5.000 TL dir. Halkbank gerek duyduğu durumda kredi şartında ve kredi kullanımında durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

Kredi Nasıl Alınır?

screenshot-3-001.jpg

Emekli Mini Kredisinden faydalanmak isteyenler için internet şubesi veya Halkbank mobil şubesine giriş yaparak hemen başvuruda buluna bilir.

Kredi ihtiyacı fazla olan vatandaşların daha farklı kampanyalar yardımıyla kredilerini talep ederek sonuca göre kullanmaları mümkün olabilmektedir. Bankanın ihtiyaç kredileri kampanyası içerisinde istenilen krediye internet üzerinden veya direk olarak bankaya giderek başvuru yapılması mümkün olabilmektedir. Kredi başvudrusu neticesi müşterinin istemiş olduğu kanal üzerinden cevaplandırılan bilgi verilmektedir. Kredinin onaylanmasının hemen arkasından hesaba aktarım sağlanmaktadır.