3 Çocuğunu Boğazını Keserek Öldürdü! ‘Psikolojim Bozuldu’ Dedi

3 Çocuğunu Boğazını Keserek Öldürdü! ‘Psikolojim Bozuldu’ Dedi

3 çocuğunu öldürdükten sonra bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan Selma Cice’nin tutuklu olarak yargılanmasına devam edildi.

21 Ekim 2018 tarihinde Adana’nın Yüreğir ilçesindeki Geçit Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Selma Cice, evinde çocukları 4 yaşındaki Mahmut’u, 8 yaşındaki Semanur’u ve 10 yaşındaki Mehmet Emin’in boğazlarını bıçakla kestikten sonra kendi bileklerini keserek intihar girişiminde bulunmuştu.

3-cocugunu-olduren-anne-yasadiklarimin-ve-5-14052464-o-001.jpg

Baba, Eşini ve Çocuklarını Kanlar İçinde Buldu

Sesler üzerine komşular eve yöneldi ancak tüm kapıların kilitli olduğunu fark etti ve baba Cabbar Cice’ye haber verdi. Bir düğüne katılmak üzere  Gaziantep’e giden baba Cice geri döndü ve eve geldi.

Cabbar Cice, eve girdiğinde eşini ve çocuklarını kanlar içinde buldu. Sağlık görevlileri ihbarla olay yerine geldi, bilekleri kesilmiş haldeki anne Cice’yi hemen ambulansla hastaneye kaldırdı.

Anneleri tarafından katledilen 3 çocuğun cenazesi ile otopsi işleminin ardından Geçitli Mahallesi’nde bulunan aile mezarlığında toprağa verildi.

Rezil Olmasın Diye Öldürdüm

Yoğun bakım sürecini atlatan Selma Cice’nin ilk ifadesi de ortaya çıktı. Cice, hayatının tamamen zorluklar ve sefalet içinde geçtiğini belirterek, intihar etmeyi bir süredir düşündüğünü söyledi. Çocuklarını da kendisi öldükten sonra rezillik çekmemeleri için öldürdüğünü belirtti.

3-cocugunu-olduren-anne-yasadiklarimin-ve-14052464-o-001.jpg

Yargılanmasına Devam Edildi

Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi ile Adana 9’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya katılan Selma Cice hakkında, 3 kez müebbet hapis cezası istendi.  

Cice, savunmasında eşinden ve ailesinden şiddet gördüğünü bundan dolayı psikolojisinin bozulduğunu, çok kötü ve ağır bir durumda olduğunu ifade etti.

Cice’nin tutukluluk halinin devam etmesine ve duruşmanın ileri bir tarihe ertelenmesine karar verildi.

3-cocugunu-olduren-anne-yasadiklarimin-ve-2-14052464-o.jpg

3-cocugunu-olduren-anne-yasadiklarimin-ve-4-14052464-o.jpg

3-cocugunu-olduren-anne-yasadiklarimin-ve-3-14052464-o.jpg