15 Yaşındaki Çocuğa Evcil Hayvan Dükkanında Taciz!

15 yaşındaki bir çocuğun evcil hayvan dükkanına giderek oradaki kuşları sevdiği ve 56 yaşındaki dükkan sahibi tarafından hem laf atıldığı hem de taciz edildiği öğrenildi.

15 yaşındaki bir çocuğun evcil hayvan dükkanına giderek oradaki kuşları sevdiği ve 56 yaşındaki dükkan sahibi tarafından hem laf atıldığı hem de taciz edildiği öğrenildi. İstanbul Bayrampaşa’da olduğu öğrenilen olaydan önce 15 yaşındaki çocuğun önce kırtasiyeye giderek defter aldığı ve sonrasında ise evcil hayvan mağazasına giderek buradaki hayvanları izlediği – sevdiği belirtildi.

Dükkanda bulunan kuşları seven kız çocuğu, bir kuş için; “ne kadar tatlı” dedi. Bunun üzerine dükkan sahibi şahıs ise; “senin gibi” diyerek kız çocuğuna laf attı. Sonrasında kız çocuğunu rahatsız etmeye başladı.

Tacize Bir Anda Başladı!

Sabah gazetesinin haberleştirdiği olaya göre, 56 yaşındaki dükkan sahibi şahsın kız çocuğunu taciz etmeye devam etmesi üzerine 15 yaşındaki çocuğun dükkandan uzaklaştığı belirtildi. O.K isimli şahsın tacizini babasına anlatan kız çocuğunun babası bu olaydan kaynaklı O.K isimli kişiden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine gözaltına alınan O.K isimli şahıs kendisine yöneltilen suça karşılık, küçük kızın dükkana gelerek kuşları sevdiğini ve kendisinin de kuşları tanıttığını belirterek yardımcı olduğunu söyledi ve sonrasında kızın dükkandan çıkıp gittiğini ifade etti.

O.K isimli şahsın ifadesi sonrası İstanbul Başsavcılığı, şahsın 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasını talep etti. Çocuğun cinsel istismarı suçu işlediği belirtilen ve bu bağlamda hakkında iddianame hazırlanan O.K isimli şahsın önümüzdeki günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.