İş Bankası Müşterileri Dikkat!

İş Bankası Müşterileri Dikkat!

İş Bankasından müşterilerini ilgilendiren bir açıklama geldi. İş Bankası internet alışverişlerinde hesap kartı kullananlara 75 Türk Lirası Maxipuan hediye ediyor. Bu hediye işlemi Mart ayı sonuna kadarki internet alışverişlerinde geçerli.

İş Bankasından müşterilerini ilgilendiren bir açıklama geldi. İş Bankası internet alışverişlerinde hesap kartı kullananlara 75 Türk Lirası Maxipuan hediye ediyor. Bu hediye işlemi Mart ayı sonuna kadarki internet alışverişlerinde geçerli. Bankanın belirlemiş olduğu kampanya koşullarını taşıyan herkes bu fırsattan yararlanıyor.

Bankanın bu kampanya için şartları nelerdir?

screenshot-17.jpg

Birçok banka müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. İş Bankası banka kartı ile alışveriş yapanlar için hediye puan para veriyor. Vermiş olduğu bu hediye puanlar için başlatmış olduğu kampanyayı duyurdu. Kampanya süresi 31 Mart tarihine kadar devam ediyor. Banka kartınızda mobil uygulamanız üzerinden dört farklı sektörde yapacağınız 150 TL ve üstü alışverişlerinizde 75 TL hediye para puan veriyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için;

İş bankası düzenli olarak alışveriş yapan ve kampanyadan yararlanmak isteyen müşterileri için kampanyasını duyurdu ve kampanya Mart ayı sonuna kadar devam ediyor. Kampanya detayında banka kartınızla farklı 4 sektörde seçtiğiniz ve 150 lira ve üzeri alışveriş yaptığınız zaman 75 TL para puan hediye.

Kampanyadan faydalanabilmek için?

screenshot-18.jpg

Mobil uygulama üzerinden kampanyalar sekmesindeki kategori seç butonuna tıklayarak 4 farklı alanı seçip kampanyaya katılabilirsiniz.

 

Kampanya sadece sektör seçimi yapılıp sonrasında yapılan alışverişlerde geçerlidir. Seçim yapıldıktan sonra değiştirilemez. Ayrıca seçilen 4 sektör için her birinde 150 TL alışveriş yapılması lazımdır. Alışverişler tamamlandıktan sonra 75 TL para puan hediye edilecektir. Ayrıca iade edilmesi durumunda hediye para puanlar geri alınacaktır.

Banka kampanyaları

Banka genel olarak düzenlemekte olduğu kampanyaların yanı sıra özel olarak düzenlemekte olduğu bir takım kampanyaları kısa süreliğine duyurusunu yapmaktadır. Bankanın kampanyalarının son kullanım tarihine dikkat edilmesi suretiyle dikkate alınmasında fayda bulunmaktadır. Banka kredi kartı müşterilerine genel ve öze anlamda bir takım kampanyalar sunmaktadır. Banka harcama alışkanlıklarınıza bakarak sizlere bir takım kampanyalar sunabilir. Böyle bir durumda dikkat etmeniz gereken husus belirtilen zaman aralıklarında işlem yapmak kadar katılım ile ilgili adımı zamanında atmanız gerekmektedir. Katılım için başvurusu bulunmayan kullanıcıların bonus almaya hakları bulunmayacaktır. Bu sebeple bankanın istemiş olduğu başvuru koşulunu dikkate mutlaka almanız gerekmektedir.