Halkbank 150 bin Lira İhtiyaç Kredisi

Halkbank 150 bin Lira İhtiyaç Kredisi

Halkbank neredeyse her geçen gün yeni bir kredi ile vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Yapılan açıklamalar ile vatandaşların uygun koşullarda kredi almaları sağlanıyor.

Halkbank neredeyse her geçen gün yeni bir kredi ile vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Yapılan açıklamalar ile vatandaşların uygun koşullarda kredi almaları sağlanıyor. Kamu bankaları arasında lider pozisyonda bulunan bankanın vermiş olduğu krediler genelde piyasanın aşırı şekilde raydan çıkmaması için bir anlamda kontrol anlamı taşıyor. Böyle olunca vatandaşlar ilk olarak kamu bankalarına kredi anlamında başvuru yapıyor ve şartları bir anlamda araştırıyor. Bankanın faiz artırımı haberinden sonra sunmuş olduğu kredi incelendiğinde gene en uygun şartlarda cazip bir kredinin sunulduğu anlaşılıyor.

36 Ay     vadeli bir şekilde sunulmakta olan kredinin %1,54 faiz oranı bulunmaktadır        %25,05 maliyetinin olduğu ayrıca belirtilmektedir. 383 TL taksitli bir şekilde ödeme sağlanmaktadır. Vatandaşın ödeyeceği toplam miktar 13.833 TL olarak tespit edilmiştir. Bu miktar 10 bin TL kredinin kullanılması durumuna göre ayarlanmıştır.

screenshot-1.jpg

24 Ay     vadeli bir şekilde sunulmakta olan kredinin %1,54           faiz oranı bulunmaktadır %25,25 maliyetinin olduğu ayrıca belirtilmektedir.              520 TL   taksitli bir şekilde ödeme sağlanmaktadır. Vatandaşın ödeyeceği toplam miktar 12.524 TL                Bu miktar 10 bin TL kredinin kullanılması durumuna göre ayarlanmıştır.

screenshot-2-001.jpg

12 Ay     vadeli bir şekilde sunulmakta olan kredinin %1,54           faiz oranı bulunmaktadır %25,82 maliyetinin olduğu ayrıca belirtilmektedir.              937 TL taksitli bir şekilde ödeme sağlanmaktadır. Vatandaşın ödeyeceği toplam miktar 11.293 TL Bu miktar 10 bin TL kredinin kullanılması durumuna göre ayarlanmıştır.

Kimler krediyi alabilir?

screenshot-4.jpg

18 yaşını doldurmuş olan vatandaşlar bu krediyi alabilmektedir

Kredi ödemelerinizin zamanında ve eksiksiz bulunması şartı aranmaktadır

Gelirinizi resmi bin şekilde belgeleyebiliyor olmanız şartı aranan bir diğer koşul olarak belirtilmiştir

İpotek verilmesi durumunda eşinizin rızasını yazılı beyan şeklinde bankaya vermeniz gerekmektedir.

screenshot-3-001.jpg

Belirtilen koşulların bulunması durumunda gelirin alınacak olan krediyi karşılayabilmesi şartı ile birlikte vatandaşlar kredilerini alabilmektedir. Banka son olarak kredinin uygun olup olmadığını müşterisine çeşitli kanallardan bilgi vermektedir. Bankanın risk kriterlerine göre bu değerlendirme yapılmaktadır. Kredisi olumsuz sonuçlanan vatandaşların belirli bir süre sonra krediye yeniden başvurma hakları bulunmaktadır. Başvuruda her hangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır.