Gelir belgesiz tam tamına 15 bin lira kredi! Nakit ihtiyacı olanlara güzel haber...

Gelir belgesiz tam tamına 15 bin lira kredi! Nakit ihtiyacı olanlara güzel haber...

Nakit ihtiyacı olanlara güzel haber geldi. Ülke genelinde yaşanan korana virüsü salgını 2020 senesinin Mart ayından bu zamana kadar devam etmektedir.

Nakit ihtiyacı olanlara güzel haber geldi. Ülke genelinde yaşanan korana virüsü salgını 2020 senesinin Mart ayından bu zamana kadar devam etmektedir. Yaşanan salgının ne zaman biteceği hala belli olmazken bu süreçte bir hayli insan mali durumdan sıkıntı yaşamaktadır. Bundan dolayı bir çok banka acil nakit ihtiyacı olan insanlara kullanabilecekleri kredi kampanyaları yapmaya başladı. Söz konusu olan kredi kampanyaların ödeme planlarımda oldukça cazip bir şekilde tasarlanıyor. Merak edilen kredi haberlerinin arasında 15 bin lira anında kredi haberi yer almaktadır.

screenshot-13.jpgscreenshot-12.jpg

İhtiyaç kredisi, bankalar tarafından  acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine sunduğu bir hizmettir. İnsanların, düşük miktarlı kredilerini, TL, döviz ya da farklı faiz uygulamalarıyla alabilecekleri bu hizmet; bütün bankalar tarafından en fazla 36 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

15 bin lira gelir belgesiz kredi sunan bankalar

 

Nakit ihtiyacı olan bir çok insan 15 bin lira gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırmaya başladılar. Ülke genelindeki pandemi dolayısıyla ekonomik zorluk yaşayan insanlar bir nebze rahat nefes alabilmek için gelir belgesiz kredi sunan bankaları araştırıyorlar.

Son zamanlarda dikkat çeken bir kampanyalardan birisi olan 15 bin lira anında gelir belgesiz kredi veren bankalar şu şekilde;

Akbank

screenshot-12.jpg

Banka kendi müşterilerine online kanallardan başvuru yapmaları durumunda kredilerini hesaplarına aktarmakta ve söz konusu krediden yararlanmaları için kredi puanlarının en az 1200 ve üzerinde olmasını istiyor. Kredi alanlara 3 ay geç ödemeli ve 60 aya kadar vade imkanı da sunulmaktadır. Başvuruları ise Akbank Direkt üzerinden yapılıyor.

En Para

En Para’nın  sunduğu 15 bin lira krediden yararlanmak için QNB Finansbank kredi koşullarını sağlamak gerekmektedir. Kredi notunuz yüksekse online başvuru yaparak krediden yararlanabilirsiniz.

AKtifbank

Banka kredi puanı düşük olan insanlara da bu krediden faydalanma imkanı sunmaktadır. Krediden yararlanmak isteyenlere 18 yaşından büyük olma şartı koymaktadır. Krediye başvurular SMS yoluyla ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

INGBANK

Krediye bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredinin faiz oranı ise sizin kredi notunuza göre belirlenmektedir. Söz konusu olan krediyi ister banka şubesinden ister internet bankacılığı üzerinden anında kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kullanacaklara 60 aya kadar vade fırsatı ve 3 ay geç ödeme imkanı da sunulmaktadır.