Denizbank Kredi Kartı Alana Büyük Sürpriz

Denizbank Kredi Kartı Alana Büyük Sürpriz

Denizbank kredi kartı almak isteyen vatandaşlarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Banka yaptığı yazılı açıklamada, kredi kartı başvurusunda bulunanlara 200 TL tutarında bonus ödemesi yapacağını duyurdu.

Denizbank kredi kartı almak isteyen vatandaşlarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Banka yaptığı yazılı açıklamada, kredi kartı başvurusunda bulunanlara 200 TL tutarında bonus ödemesi yapacağını duyurdu. Banka kredi kartı kampanyasının 31 Mart tarihine kadar geçerli olduğunu da belirtti. Denizbank kredi kampanya detaylarına gelince; Özel bankalar vatandaşların kredi kartlarını kendi bankalarından alması için birbirinden farklı ve avantajlı kampanyalar düzenliyor.

screenshot-14.jpg

Son olarak konu ile ilgili açıklama Denizbank’tan geldi. Denizbank kendi resmi internet sayfasından yaptığı açıklamada kredi kartı alan müşterilerine 200 TL bonus vereceğini açıkladı. Banka, son 1 yıl içinde kredi kartı alan ve aynı kampanyadan daha önce yararlanan vatandaşların bu kampanyadan faydalanamayacaklarını da duyurdu.  Kampanyadan faydalanamayacak kesimlerden biri de kredi kartını kapatan vatandaşlar olduğunu da açıklamasında duyurmuş oldu.

Denizbank Kampanyasından Yararlanma Koşulları

screenshot-15.jpg

Denizbank kredi kartı kampanyasının detaylarına gelince,1-31 Mart tarihleri arasında Denizbank resmi internet sitesi denizbank.com , mobil Deniz ve mobil web’ten Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunan ve kredi kartı onaylanan müşterilerin 20 Nisan’ a kadar ilk 100 TL ve üzeri harcama yapmaları halinde 50 TL Bonus kazanacaklarını açıkladı. Kazanılan bonuslar 30 Nisan tarihinde ilgili karta bonus olarak yüklenecektir. 11 Mayıs 2021 tarihine kadar harcanmayan bonuslar geri alınacaktır. Kredi kartından kullanılan nakit avans ve taksitli nakit avans kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yalnızca alışveriş işlemleri dahildir.

Denizbank Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapıldığı tarihte açık statülü Denizbank Bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olmaması gerekir. Ayrıca asıl kart sahipleri bu kampanyadan faydalanabilir. Emekli bonus, Net kart, Meslek kartları, kurum kartları, kampüs kartları, Vakıf\ dernek Denizblack gibi kartlar kampanyaya dahil değildir. Ticari kart sahipleri de kampanyadan Ticari kullanım yapan kart sahipleri de faydalanamaz. İlave 150 TL bonus için 12 ay boyunca en az 4000 TL harcama yapmaları halinde yararlanabilir. Daha fazla  bonus kampanyaları için detaylı bilgi Denizbank şubeleri ve resmi internet sayfasından alınabilir.