Yaşlı Adamı Tekme Tokat Döven Halil Sezai'den Flaş Açıklama..!

Yaşlı Adamı Tekme Tokat Döven Halil Sezai'den Flaş Açıklama..!

Ünlü şarkıcı Halil Sezai son zamanlarda kamuoyu tarafından kendisine gelen son derece fazla tepkiler akabinde sonunda sessizliğini bozdu ve yaşananları itibar suikastı olarak değerlendirdi. "Kimse sormadı gerçi ama… “Bu bir kesinlikle itibar suikastıdır.


Ünlü şarkıcı Halil Sezai son zamanlarda kamuoyu tarafından kendisine gelen son derece fazla tepkiler akabinde sonunda sessizliğini bozdu ve yaşananları itibar suikastı olarak değerlendirdi. "Kimse sormadı gerçi ama… “Bu bir kesinlikle itibar suikastıdır.” şeklinde açıklamada bulunan Halil Sezai 'nin açıklaması haberimizde.

3-005.jpg


Komşusunu kameralar kayıt altındayken darp ettiği gerekçesiyle göz altına alınan ve daha sonra tutuklanan Halil Sezai sesiisliğini bozdu

Ünlü şarkıcı kamuoyuna bobba gibi düşen görüntülerde geçtiğimiz zamanda , yaşlı komşusunu darp etmişti. Görüntülerin yayılmasının akabinde hakkında soruşturma açılan şartıcı tutuklandı.

Tepkilerin merkezi olan Halil Sezai, sonunda bir açıklama yaptı ve aynı zamanda yaşananları itibar suikastı olarak değerlendirdi.

Halil Sezai yapmış olduğu açıklamasında şunlara yer verdi:

"Kimse bana bu konuda sormadı ama… “Bu kesinlikle bir itibar suikastıdır.”

Günlerdir tutuklu yargılanmama sebep olan olaylar ile ilgili pek çok şey söyleniyor, anlatılıyor, . Herkesin tabiki kendi dünya görüşü, kendisine ait değer yargıları ile birlikte söz söylüyor, konu ile ilgili yorum yapıyor, hüküm sağlanıyor…

Kimse de gelerek bana, “Aslında burada tam olarak ne oldu? Nasıl oldu?” şeklinde sormadı, sormuyor fakat ön yargılar ile ilgili kamuoyu yargısına bir anda dönüşüyor. Maalesef ki bu kamuoyu , adli yargıyı oldukça fazla yönlendirici bir baskı durumu meydana getirimek maksadıyla , bilmediği sebeple ile pompalanıyor.

KAMERA KAYITLARI İLE OYNANDI

Bakın, savcılığa verilen kamera kayıtlarının tamamıyla kesilip biçilmiş bulunması, bazı yerlerin sesinin yükseltilip bazı yerlerin ise sesinin kısılmış bulunması, basının ve aynı zamanda kamuoyunun gerçek dışı bilgilere yönlendirilmiş olması , yargıyı etki altında bırakacak gerçek dışı haberlerin bulunması bunlara hiç birinden kesinlikle kaygı duymamaktayım. Geçte olsa doğrular görülür ve aynı zamanda adalet yerini bulacaktır.

BENİ EZAN VE AYNI ZAMANDA İNANCIM ÜZERİNDEN...

Fakat; beni ezan ve aynı zamanda inancım yüzünden değerlendirme, linç etme girişiminin kalkışmasını kendime yediremiyorum…

Şimdiye buzamana dek insanlığa ve  doğaya karşı vicdanı sorumluluğumun bulunduğunu bilerek yetiştirildim ve aynı zamanda kendimi bu noktada yetiştirdim. Paylaşmanın önemini deneyimledim. Maddi ve manevi potansiyelimi insanlarla ve aynı zamanda doğada ki varlıklara paylaştım. Elimden bu noktada geldiğince mutlu etmeye gayret ettim, benimde  aynı zamanda mutluluğa ihtiyacım bulunduğu için…

"Allah'a dua ederken aşk dışında bir arzum olmadı…"

O’nun tam olarak benden ne istediğini anlamaya gayret ettim. O’nu tam olarak dinledim. Hissetmeye çabaladım.

Ezan bir köprü ve aynı zamanda vicdanı görevleri hatırlatan manevi bir çocukluk yadigarıdır…

İşte tamda bu sebeple, beni bu noktada yaralamaların, değerlendirilmeye müsaade edemeyeceğim. Ezan vakti olması ile birlikte konserlerimde ara vermekte olduğumda haber konusu olmakla bu durum arasında benim için bir fark yok. O zaman hayret içerisindeyken şimdi kızğınlık içerisindeyum..

Kim neye tam olarak inandırsa inansın… Kim tam olarak ne yer ne içerse içsin kesinlikle beni ilgilendirmez. Fakat tek derdimiz Youtube içeriği hazırlamak olduğu zaman her seferinde, ezan sesini belerek bu zamana denk getirerek hoporlerdön açmasını anlamyamıyorum. Bu durumun kasıtlı olduğuu düşünüyorum. Yapılan işime engel olarak ezanı kullanarak bana komplo kurulması hususudur

Uyarıyı daha sakin bir şekilde yapmalışdım. bunu yapmadığım için maalesef üzgünüm.


Sizlerden bu konu ile ilgili ricam; benimde diyeceklerimn bulunmasından haberdar olmanız ve aynı zamanda benim açımdan da konuya bakmanız.

Hem de tamamen sizin yargılamanız ile. Bu kişinin eylemlerine, gerçekliği buluşturak aynı zamanda vicdani bir görevdir.

Son olarak; sırtımda bulunmakta olan dövmede ne yazdığına dikkat etmenizi istiyorum Arama motorunda bunu bulabilirsiniz. bu bile tam olarak benim nasıl birisi olduğumu gösterecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum