Baba Vanga'nın 2021 Kehanetleri Yine Olay Olacak!

Baba Vanga'nın 2021 Kehanetleri Yine Olay Olacak!

Sovyetler Birliği’ne ait Kursk denizaltısının batacağından 11 Eylül saldırılarına kadar birçok tarihi olayı tahmin eden Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri korkuttu. Kehanete göre 2021 yılında bir "ejderha" dünyayı ele geçirecek.

Baba Vanga’nın yeni yıl için kehanetleri oldukça tedirgin edici. Daha öncesinde birçok kehaneti doğru çıkan Baba Vanga’nın yeni kehanetleri ise insanlığı hiç de iyi şeylerin beklemediği yönünde.

İnsanlığın bitirmek için artık gün saydığı 2020 yılının son günlerine geldik. Felaketler, depremler, seller, salgın hastalıklar derken oldukça zor bir seneyi geride bırakmak üzereyiz. Kehanetleri ile bilinen Bulgar Kahin Baba Vanga’nın 2021 yılı için kehanetleri açıklandı. Vanga daha öncesinde 11 Eylül saldırılarını ve Prenses Diana’nın ölümü gibi pek çok olayı önceden tahmin etmişti. Vanga’yı yeniden gündeme taşıyansa Çin ile ilgili bir kehaneti oldu.

Vanga’nın yeni yıl kehanetleri arasında, trenlerin uçacağı, kanser hastalığına çare bulunacağı bulunuyor, ancak en dikkat çeken nokta ise ‘dünyayı bir ejderha ele geçirecek’ kehaneti. Bu ejderhanın Çin olduğu iddia ediliyor.

Kansere Çare Bulunacak

Vanga’nın yeni yıl ile ilgili olarak bir dizi kehaneti bulunuyor. Rusya Devlet Başkanı Putin’in suikaste uğrayacağını ve Avrupa’da birçok terör saldırısı olacağını iddia eden Vanga, Avrupalı demokrasilere karşı da aşırı milliyetçilerin ve aşırı dincilerin kimyasal silahlar kullanacağını belirtti.

Vanga, trenlerin güneş enerjisi sayesinde uçacağı yönünde bir kehanette de bulundu.

23. yüzyıla gelindiğinde ise insanlığı dünya dışı varlıklarla iletişime geçeceğini ve bu iletişimin insanlığı derinden etkileyeceğini belirtti.        

Baba Vanga’nın asıl ismi Vangelia Pandeva Dimitrova, Makedonya doğumlu olan Dimitrova 31 Ocak 1911 yılında doğdu, dünyada pek çok insan onun doğaüstü güçleri olduğuna inanıyor.  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.