Tacizci Şahıstan Akıl Almaz Pişkin Savunma!

Tacizci Şahıstan Akıl Almaz Pişkin Savunma!

İstanbul’da bir otobüs durağında genç bir kadını taciz eden şahıs, kadına böyle giyinirsen, biz bakınca bir şey diyemezsin sözlerini sarf etti.

 

İstanbul’da bir otobüs durağında genç bir kadını taciz eden şahıs, kadına böyle giyinirsen, biz bakınca bir şey diyemezsin sözlerini sarf etti. Kadına böyle giyinemeyeceğini söyleyen tacizci şahısa çevredeki insanlardan ise tepkiler geldi. Otobüs durağında bulunan gençler tacizci kişiye; -bakamazsın dayıcım, bakamazsın- derken; tacizci şahıs ise pişkince kendisini savunmaya devam etti.

istanbul-8119.jpeg

İstanbul’da otobüs durağında bulunan genç bir kadına sözlü tacizde bulunan şahsa çevredeki kişilerden tepki gelirken, adamın kendisini savunması ise büyük tepkiler çekti. Adamın kendini savunduğu video kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, özellikle kadın sosyal medya kullanıcıları başta olmak üzere birçok kullanıcıdan sert tepkiler geldi. Tacizci şahıs genç kadına; -böyle giyinemezsin- dedikten sonra; -giyinirsen, biz bakınca bir şey diyemezsin- dedi. Bunun üzerine çevrede bulunan gençler tacizci adama tepki gösterdiler.

Çevrede bulunan gençler tacizci adama –bakamazsın dayıcım, ister çarşaf giyer, ister şort giyer, bakamazsın- dedi. Bunun sonrasında ise savunmasına devam eden tacizci adam ise ikaz hakkının olduğunu belirtti. Ayrıca tacizci şahıs tarafından tacize uğrayan kadın ise; -gözüne hakim olacaksın- diyerek adama tepkisini dile getirdi. Tüm bu anlar videoya alınırken, bu görüntüler ise sosyal medyada büyük gündem oldu ve büyük tepkilere neden oldu.