Sedat Peker’in açıklamalarına Jandarma Genel Komutanlığı'ndan Cevap!

Organize suç örgütü lideri olan Sedat Peker Yeldana Kahraman’ın ölümüyle ilgili iddialar üzerine bir açıklama yaptı. Jandarma Genel Komutanlığı’da bunlara cevap verdi.

Organize suç örgütü lideri olan Sedat Pekerin siyaset gündemine oturacak açıklamalar devam ediyor. Kendisinin başında bulunduğu iddia edilen şebekeye yönelik operasyonların devam etmesinin yanı sıra dün yayınlanan videoda Yeldana Kahraman’ın ölümü üzerine iddialarda bulundu. Sedat Peker, ‘’Mehmet Ağar’ın oğlunu tecavüzden şikayet eden kadın ertesi gün ölü bulunmuştu’’ demişti. Peker’in bu açıklamaları üzerine Jandarma Genel Komutanlığı’ndan açıklama geldi.

Jandarma Genel Komutanlığı Açıkladı

Jandarma Genel Komutanlığı yaptığı açıklamada şunlara yer verdi;

"Yeldana Kaharman isimli kadının jandarmaya herhangi bir müracaatı kesinlikle söz konusu olmadığı gibi helikopterle aldırılması iddiası da tamamen gerçek dışıdır."

Peker, bugün Jandarma Genel Komutanlığı’nın yaptığı açıklamaya cevap verdi. Suç orgütü lideri şunları söyledi; ‘’

''Jandarma Genel Komutanlığı gibi nadide bir kurumun kamuoyunda yapılan bu tip tartışmalara savcılık yazısı olmadan dahil olması bence çok doğru bir davranış değil. Ben öldürülen kız kardeşimizin helikopterle alındığını iddia etmedim. Derin devletimizin başı Mehmet Ağar'ın oğlunu helikopterle aldığını söyledim” dedi.