Polis Canlı Yayını Bastı…! Gözaltına Aldı!

Polis Canlı Yayını Bastı…! Gözaltına Aldı!

Star TV’de yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” adlı program televizyon tarihine geçecek görüntülere sahne oldu. Serep Peköz tarafından sunulan programı polisler bastı ve canlı yayında gözaltı yaptı.

 

 

Star TV’de yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” adlı program televizyon tarihine geçecek görüntülere sahne oldu. Serep Peköz tarafından sunulan programı polisler bastı ve canlı yayında gözaltı yaptı. 27 yıl önce işlenen bir suçun itiraf edilmesi üzerine şok olan Peköz olayı iyice aydınlatmaya çalıştı. Cinayet itirafının yapılması üzerine kanala gelen polis ekipleri canlı yayında gözaltı işlemi yaptı. Kameralara yansıyan görüntülerde, iki polis memurunun cinayeti itiraf eden kadını gözaltına almaya çalıştığı kareler hem televizyon dünyasına damga vurdu, hem de sosyal medya da oldukça konuşuldu. Bu haberle gündeme gelen programa katılan Hatice H. Adlı kadın ikinci evliliğinden evlatlık olan kayıp çocuğunu bulmanın peşindeydi. Çocuğunu bulmak için katıldığı programda şok sözlerle 27 yıl önceki bir cinayeti itiraf eden Hatice H. Aradan çok zaman geçmeden polis ekiplerince gözaltına alındı.

 

2 Günlük Bebek Cinayete Kurban Gitmiş

 

Hatice H. 27 yıl önce yaşandığını belirttiği ve herkesten saklandığını itiraf ettiği cinayete 2 günlük bebeğinin kurban gittiğini itiraf etti. Bugüne kadar sır gibi saklandığını belirttiği cinayete kurban giden bebek Hatice H. Adlı kadının ilk evliliğinden doğan 2 günlük bebeğiymiş. Bu gerçeği öğrenen Serap Peköz gözlerine inanamazken bu dakikadan sonra stüdyoda karşılıklı suçlamalar güne damga vurdu.

pqar9woxyeyawukly5fynw.jpg

Annesi ile birlikte programa katılan Hatice H. Cinayet itirafını yaparken suçu annesi Güllü’ye attı. Cinayeti işleyen kişinin annesi olduğunu söyleyen Hatice H. Aynı şekilde annesinden de aynı şekilde suçlandı. Annesi Güllü’nün de cinayeti işleyen kişinin Hatice H. Olduğunu söylemesi üzerine stüdyoda artan gerilim ile birlikte canlı yayın sırasında devreye polis girdi. Yaşanan karşılıklı suçlamalar sonrası canlı yayını basan polis ekipleri Hatice H. Adlı kadını gözaltına aldı.

 

Yaklaşık birkaç hafta önce Müge Anlı’nın sunduğu programda da bir cinayet itirafı üzerine canlı yayını basan polisler bu itirafta da zaman kaybetmeden gözaltı işlemlerini yaptı. Türk televizyon tarihine geçen bu görüntüler birçok insan tarafından ilgi konusu olurken, son zamanlarda canlı yayınlarda yaşanan bu tür olayların nasıl bir silsile ile ekrana geldiği ise merak ediliyor.

 

Yaşanan şeylerin şok etkisi yarattığını belirten bazı uzmanların, televizyon dünyasının bazı suçlar için bir baskı aracı olduğunu ve bu tür itirafların olmasının gayet normal karşılanması gerekliliğini belirttiler. Olası tüm suçların bir baskı unsuru olduğunu ve bu baskı unsurunun da canlı yayınlarda daha da fazla tetiklendiğini ifade eden uzmanlar bu görüşte birleşti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.