Müge Anlı ile Tatlı Sert Makbule Sarı Cinayetinde Şok Eden Gelişme!  (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Müge Anlı ile Tatlı Sert Makbule Sarı Cinayetinde Şok Eden Gelişme! (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Bugün yani Pazartesi günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında neler yaşandı? Makbule Sarı cinayetinde ortaya çıkan görüntüler izleyenlerin kanını donduracak cinsten. 22 Kasım 2020 tarihli Müge Anlı programında yaşananlar...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 23 Kasım Pazartesi günü canlı yayınında yaşananlar izleyicinin kanını dondurmaya devam ediyor. Makbule Sarı cinayetinde gelişme yaşandı mı? Canlı olarak izleyebileceğiniz Müge Anlı programı ile son yaşananlar haberimizde...

Çözülemeyen faili meçhul cinayetleri araştırarak katili ve suçluları bulmaya çalışan Müge Anlı, hafta içi her gün saat 10'da ATV ekranlarında program sunuyor. Bu zamana kadar çözmüş olduğu cinayetler sayesinde pek çok ailenin içini rahatlattı. Çözülmesine imkansız gözüyle bakılan olayları bile aydınlatarak izleyicinin gönlünde taht kurmayı başardı. Göz ardı edilen pek çok soruna parmak basarak hem kadın cinayetlerini hem de gizli kapaklı olayları çözmekte oldukça başarılı.

Son olarak Makbule Sarı'nın cinayetini aydınlatmaya koyulan Müge Anlı, 2 kişinin itirafı sonrasında polis ekipleri itirafçıları gözaltına almıştı. 74 yaşındaki yaşlı kadının kan donduran detaylarla ölü bulunduğu öğrenildi.

Makbule Sarı Neden Öldürüldü?

Neden öldürüldüğü merak edilen Makbule Sarı'nın değerli eşyalarının ortadan kaybolması üzerine bu sorunun cevabı ortaya çıkmış oldu. Elindeki maddi değeri yüksek varlıkların alınması ve üstüne öldürülmesi sebebiyle gözaltına alınanlar hakkında nasıl bir karar verilecek önümüzdeki günlerde öğreneceğiz. Tutuklanması beklenen iki şüphelinin sorgusu sürüyor. 

Domuz Bağı Detayı İzleyenleri Şok Etti!

Ölü olarak bulunduğunda domuz bağı ile bağlandığı ortaya çıkan Makbule Sarı'nın nasıl bir işkence ile karşılaştığı ise düşünenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Böylesine vahşi bir cinayetin nedeninin ise para olması insanlığın bir kez daha düştüğü durumu gözler önüne serdi. 

Altın Dişini Bile Çaldılar!

Makbule Sarı'nın yaptırmış olduğu altın dişi bile çalan katiller, kadını öldürdükleri yetmiyormuş gibi alabildikleri her şeyi alarak gözden kaybolmaya çalıştı. Ancak yapılan itiraflar sonrası polis ekipleri olaya müdahale etti ve şahısları gözaltına aldı. Bu kadar cani ve acımasızca işlenen bir cinayetin ve beraberindeki hırsızlığın bedeli ne olacak bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında göreceğiz. Pazartesi günkü canlı yayını izlemek isteyenler ATV kanalından tüm gelişmeleri öğrenebilir. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Cinayet Çözülmek Üzere

Yapmış olduğu tespit ve analizlerle pek çok cinayetin çözülmesini sağlayan Müge Anlı, Makbule Sarı cinayetini de çözmeye bir o kadar yaklaşmış gözüküyor. Yakın zamanda cinayetin faillerinin ortaya çıkacağı ve gerekli cezayı alacağı düşünülüyor. İzleyicilerin merakla beklediği bu cinayetin perde arkası gerçekten de itirafçıların belirttiği gibi mi gerçekleşti? Para uğruna katil olmayı göze almanın bedeli ne olacak? Domuz bağıyla bağlanan ve ardından yaşamını yitiren Makbule Sarı cinayetinin failleri bu canlı yayında araştırılmaya devam edilecek.