Kefaret Dizisi 1. Bölümde Neler Oldu? Zeynep Kızını Kaybediyor!

Kefaret Dizisi 1. Bölümde Neler Oldu? Zeynep Kızını Kaybediyor!

FOX TV'de 1. bölümü yayınlanan Kefaret Dizisi, konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyiciden tam not aldı. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başarılı performansı beğenildi. Zeynep'in ve Ahmet'in başına gelenler ise yürekleri hoplattı. 1. bölümde neler oldu?

İlk bölümüyle ekran karşısına çıkan Kefaret dizisi, FOX TV'de yayın hayatına başladı. Başrollerde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat ve Yurdaer Okur yer alıyor. Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra Kefaret dizisinin konusu da merak ediliyor. 

Kefaret 1. Bölümde Neler Yaşandı?

1. Bölümü yayınlanan ve izleyicinin oldukça ilgi gösterdiği Kefaret dizsiinde neler yaşanıyor? Mutlu aile tablosuyla izleyicinin karşısına çıkan Kefaret'te işler ilk başında yolunda gitse de dizinin son sahnelerine doğru kızlarının kaybolma olayı patlak verecek gibi gözüküyor. Ardından sahnenin dramatik ve duygusal olan kısımları daha çok göz önünde olacak. Zeynep'in bu konuda neler yapacağı ve ailenin bu olaydan nasıl etkileneceği merak edilmekte.

Kefaret Dizisi Konusu

Nurgül Yeşilçay'ın canlandırmış olduğu Zeynep karakteri, 2 çocuk annesidir. Kocası Ahmet ile beraber mutlu bir yuva kurmuştur. Köyde olan huzurlu yaşantısı kızının kaybolması ile mahvolacaktır. Ailesi ve hayatı parçalanma noktasına gelmiştir ve bu konuda ne yapacağını bilememektedir. Komiser Sinan rolünde oynayan Mert Fırat, kaybolma olayından haberdar olur ve Zeynep'e yardımcı olabilmek için kaybolan kızı aramaya başlar. Kızını bulabilmek için elinden geleni yapan Zeynep ise büyük bir çıkmaza düşmüştür.

Zeynep Gökmen Çınarlı Kimdir?

Dizide iki çocuk annesi olan Zeynep, Bursa'da dünyaya gelmiştir. Annesi kendisi gibi öğretmen, babası ise askerdir. Dolayısıyla ailede disiplinli bir yaşam hakimdir ve bu düzen Zeynep'in kendi ailesini kurduktan sonra da devam edecektir. Ailesini düzenli bir yaşam için yönlendiren Zeynep, bir kasabada öğretmenlik yapmaktadır. Sportif yaşantısı ve doğada yapmaktan hoşlandığı yürüyüşlerle göze çarpmaktadır. Kocası ile tanıştıktan sonra Şile'de güzel bir yuva kurdular. 

Sinan Demir Kimdir?

İzmir doğumlu olan ve zor şartlar altında büyüyen Sinan Demir, küçüklüğünden beri polis olmak istiyordu. Bunun yanında çizgi roman okumaya bayılırdı. Hayal kurmaya oldukça bayılan Sinan, hayallerini gerçekleştirmek için yoğun çaba sarfetti ve sonunda polis olmayı başardı. 

Ahmet Çınarlı Kimdir?

Doktorluk mesleğini seçmesinde ailesinin büyük etkisi oldu. Babası Kardiyolog annesi ise çocuk doktorudur. Akademik kariyeri boyunca derslerine sıkı çalışan ve güzel notlar alan bir öğrenci olmuştur. Zeynep'i ise ilk gördüğü zamandan itibaren çok sevmektedir. Aşık olduğu kadın ile evlenmek için elinden geleni yapar. Ailesi ilk başta buna razı olmasa da Ahmet'in bitmek bilmeyen ısrarı sonucunda dayanamayacak ve Zeynep ile evlenmesine müsade edecektir. Evliliklerinde Zeynep'in disipline olan düşkünlüğü ve Ahmet'in çalışkanlığı birleşerek muazzam bir aile ortaya çıkacaktır. Ancak her şey kızlarının kaybolması ile bir çöküntüye uğrayacaktır. Dağılma noktasına gelen ailenin ne yapacağı ise merak konusudur.