Kan Donduran Olay Annesini Öldürüp Evde Parti Verdi. Böyle Evlat Olmaz Olsun

Kan Donduran Olay Annesini Öldürüp Evde Parti Verdi. Böyle Evlat Olmaz Olsun

Kan donduran olay İstanbul Arnavutköy de yaşandı. Yalnız yaşayan Melahat İşbir oğlu Batuhan Ünal tarafından acımasız bir şekilde öldürüldü. Önce annesini öldürüp battaniyeye sardı sonra annesini öldürdüğü evde parti yaptı.

Kan donduran olay İstanbul Arnavutköy de yaşandı. Yalnız yaşayan Melahat İşbir oğlu Batuhan Ünal tarafından acımasız bir şekilde öldürüldü. Önce annesini öldürüp battaniyeye sardı sonra annesini öldürdüğü evde parti yaptı.

Verilen İfadeler Böyle Evlat Olmaz Olsun Dedirtti

Eşinden ayrılan Melahat İşbir tek başına Arnavutköy de yaşamını sürdürüyor oğlu Batuhan Ünal ise zaman zaman babasında sıklıkla da annesinin yanında kalıyordu. Annesini eve geldiğinde başka bir erkekle gördüğü için çekiçle annesini hunharca öldürdü. Talihsiz kadın oğlu tarafından gözlerinin içine baka baka katledildi. Acımasız oğlu Batuhan Ünal dayısının iddiasına göre öldürdükten 3 gün sonra evde parti vermiş.

Batuhan Ünal’ın Annesini Öldürdüğü Cinayetteki İfadesi

Batuhan Ünal verdiği ifadede korkunç cinayetin detaylarını soğukkanlılıkla anlattı. Batuhan Ünal, Annem babamdan ayrılmıştı 8 ay gibi bir süredir annemle yaşıyordum. Bir gün eve geldiğimde evde başka bir erkek vardı. O an ne yapacağımı bilemedim arkama bakmadan hemen çıktım evden. Bir kaç saat sonra olayın şokunu atlayınca eve geri geldim. Annemle konuşmadan eşyalarımı toplamaya başladım. Annem nereye gittiğimi sordu babama diye cevap verdim. Daha sonra aramızda tartışma başladı. Bana baban gibi korkaksın deyip küfürler etti. Ettiği ağır sözlere daha fazla dayanamadım. Ayakkabıların oradaki çekici gördüm. Çekiçle annemin başına vurdum. Başta hırıltı sesleri geliyordu kesilince ses anladım ki annem ölmüştü diyerek korkunç itiraflarda bulundu.

1-001.jpg

Kız Arkadaşımı Öldürdüm Diyerek Arkadaşından Yardım İstemiş

Annesini öldüren Batuhan Ünal öldürdükten sonra annesini battaniyeye sarıp 3 gün evde cesedini bekletmiş. Daha sonra annesinin cesedini ortadan kaldırmak için arkadaşı Furkan Salih Gürek ile beraber ormana götürüp gömmüşler. Arkadaşı Furkan verdiği ifadede Batuhan Ünal telefonla kendisini aramış ve kız arkadaşını öldürdüğünü söylemiş. Arkadaşı Furkan Batuhan Ünal’ın böyle bir şey yapabileceğine ihtimal vermemiş ve evine gitmiş. Eve gittiğinde annesini öldürdüğünü öğrenmiş. Kendisinin cinayetle hiç bir ilgisi olmadığını istemeyerek olaya müdahale ettiğini söylersek suçsuz olduğunu iddia etti. Batuhan Ünal’ın dayısı Fatih İşbir kız kardeşinin asla biriyle beraber olmadığını. Askere gidecek olan Batuhan Ünal’ın borç batağında olduğunu, annesinden kredi çekmesini istiyordu dedi. Kredi çekmeyince kardeşimi öldürdü iddiasında bulundu. Fatih İşbir 3 gün evde cesedi kalmış o tarihlerde katil cesedin bulunduğu evde parti verip sosyal medyada paylaşıyordu demesi kanları dondurdu.

Ceset Arazide define arayan kişiler tarafından bulundu. İfadeler ve soruşturmalar sonucunda Annesini hunharca öldüren Batuhan Ünal için ağırlaştırılmış müebbet, Arkadaşının annesinin cesedini ortadan kaldırılmasına yardım eden Furkan Salih Gürek’e cinayete yardım etmek suçundan 20 yıl gibi bir ceza verilmesi talep edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.