Kadın turist’ den kendisine kesilen cezaya farklı bir tepki geldi!

Kadın turist’ den kendisine kesilen cezaya farklı bir tepki geldi!

İstanbul Beşiktaş'ta sokağa çıkma yasağının uygulanmaya başladığı zamanda uygulamaya uymayan 3 turistte ceza uygulandı.

 

İstanbul Beşiktaş'ta sokağa çıkma yasağının uygulanmaya başladığı zamanda uygulamaya uymayan 3 turistte ceza uygulandı. Taksiye maskesiz bindikleri için ceza kesilen bayan turistlerden biri ekiplere gülerek kesilen cezaya tepki verdi. Farklı anlar kameralara yansıdı.

Yasak uygulamasının başladığı saatlerde yetkililer dışarıda bulunan yaya ve araçlara izin belgesi kontrolü gerçekleştirdiler.

Bu süreç içerisinde taksiye maskesiz binen 3 turistte para cezası kesildi. Şoförün izin belgesi kontrol edildi. Ardından turistlerin pasaportları kontrol edildi. Maskesi bulunmayan turistlere polis ekipleri tarafından maske verildi. Ayrıca ceza kesilen turistlerden birisinin cezaya gülerek tepki vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Ayrıca yine Beşiktaş'ta farklı bir bölgede yapılan denetimler sırasında bir taksi çevrildi şoförün gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra yolcunun kontrolleri yapılırken 18 yaşından küçük olduğu anlaşılan genç kıza para cezası uygulandı. Denetimler aktif olarak devam etti.

Gülerek Tepki Verdi..!

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte birçok farklı ceza da hayatımıza girmiş bulunuyor. Bunlardan biriside bilinmekte olduğu gibi maske cezaları. Neredeyse her gün maske takmak istemeyen vatandaşlar ile kamu görevlilerinin mücadelesi ekranlara yansıyor. Ülkemizde vatandaşlarımıza ceza kesilirken birçok noktada farklı tepkiler gelebiliyor.

Ülkemizde turist olarak bulunmakta olan kişilerinde kurallara uyması bekleniyor. Uyulmaması durumunda bu vatandaşlara da cezai işlem uygulanıyor.

İstanbul Beşiktaş'ta sokağa çıkma yasağının uygulanmaya başladığı zamanda uygulamaya uymayan 3 turistte ceza uygulandı. Taksiye maskesiz bindikleri için ceza kesilen bayan turistlerden biri ekiplere gülerek kesilen cezaya tepki verdi. Farklı anlar kameralara yansıdı. Turistlerin ceza uygulanması ile birlikte kameralara hiçbir şey olmamış gibi gülmeleri oldukça farklı bir tepki olarak kayıtlara geçti. Ayrıca yapılan denetimlerde 18 yaş altında olan bir kişinin cezai işlem uygulaması da yapıldı. İstanbul Beşiktaş ilçesinde yasakların uygulanması açısından Emniyet görevlilerinin aralıksız çalışmaları devam ediyor.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.