Galatasaraylı Futbolcunun Elinde Havai Fişek Patladı! Görme Kaybı Var!

Galatasaraylı Futbolcunun Elinde Havai Fişek Patladı! Görme Kaybı Var!

Galatasaray’ın Norveçli yıldızı Omar’ın elinde havai fişek patladığı bilgisi son dakika olarak geçildi. Futbolcunun hastaneye kaldırıldığı belirtilirken, görme sorunu yaşadığı da ifade edildi.

 

 

Galatasaray’ın Norveçli yıldızı Omar’ın elinde havai fişek patladığı bilgisi son dakika olarak geçildi. Futbolcunun hastaneye kaldırıldığı belirtilirken, görme sorunu yaşadığı da ifade edildi. HABER GÜNCELLENDİ! DETAYLAR HABERİMİZDE!

elinde-havai-fisek-patlayan-omar-elabdellaoui-hastaneye-kaldirildi-1609446364-9199.webp

Yılbaşı kutlaması sırasında elinde tuttuğu havai fişeğin patlaması sonucu Omar Elabdellaoui’nin apar topar acile kaldırıldığı belirtildi. Kulüp doktorun Yener İnce’nin hemen Omar ile ilgilendiği belirtilirken iki gözünde de havai fişek sebebiyle görme sorunu olduğu belirtildi.

2198851-810x458.jpg

Evinde verdiği yılbaşı partisi nedeniyle havai fişek patlatmak isteyen Omar, havai fişeğin elinde patlaması ile bir anda acılar içinde yaralandı. Gözlerini tutan deneyimli futbolcunun görme sorunu yaşadığı belirtildi.

12183997-728xauto.webp

İki gözünde de sorun olduğu bilgisi verilirken kulüp doktoru Yener İnce’nin hemen Omar ile ilgilendiği de belirtildi. Yapılacak kontrollerden sonra kulüpten bu duruma dair açıklama beklenirken, Omar’ın elinde de yaraların oluştuğu ifade edildi.

5f5d1fe4d3806c1900cecf1a.jpg

GÜNCELLEME 

Galatasaray Kulübü Omar Elabdellaoui için açıklama yaptı. Hayati tehlikesinin olmadığı belirtilen futbolcunun bilincinin de yerinde olduğu ifade edildi.