Fahrettin Koca’dan Athena Gökhan’a cevap

Fahrettin Koca’dan Athena Gökhan’a cevap

Sanatçı Gökhan Özoğuz’un sosyal medya üzerinden yaptığı eleştirilere karşı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca cevap verdi.

Şarkıcı Gökhan Özoğuz son dönemlerde artan vaka sayısına ilişkin olarak birçok görüşünü açıkladı. Son olarak Fahrettin Koca, Gökhan Özoğuz’a cevap verdi. Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden Gökhan Özoğuz’a şunları söyledi; ‘’Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Athena grubunun solisti olan Gök Özoğuz’un twetine cevap verdi. Özoğuz şunları eklemişti, ‘’ Tavan yapan Vakalardan Ben neden sorumluyum ya ? 1 senedir Kendimle konuşmaktan şizofren oldum, Kongreye falan da yok. Sayın Fahrettin Koca aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi Aşılasanız acaba, belki biter Virüs. Boş boş Kapanacağımıza onu mu denesek?" ifadelerini kullanmıştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise açıklamasında şunları ekledi, ‘ Bey kardeşim, sorumluluk suçlamak manasına gelmez. Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var. Destek olacağınızdan şüphem yok"