Esra Erol'dan cevap: 3 saniyelik görüntü ile eleştirilmeyi hak etmiyorum

Esra Erol'dan cevap: 3 saniyelik görüntü ile eleştirilmeyi hak etmiyorum

"Şahsıma yapılan saldırının kasıtlı ve aynı zamanda bilinçli bir şekilde gerçekleştiğini ve farklı bir maksada hizmet ettiğini tahmin ediyorum" dedi.

Programın formatı gereği işlediği çarpık ilişkiler konuları ile alakalı olarak eleştirilerin hedefi olan Esra Erol, sadece3 saniyelik bir görüntüyle eleştirilmeyi hak etmediğini söyleyerek "Şahsıma yapılan saldırının kasıtlı ve aynı zamanda bilinçli bir şekilde gerçekleştiğini ve farklı bir maksada hizmet ettiğini tahmin ediyorum" dedi. DNA testi neticesine göre komşusundan çocuğu bulunduğu ortaya çıkan evli bayanın hikayesi sosyal medyada son günlerde gündem oldu. Çok konuşulan konu ile ilgili eleştiri oklarının tek hedefi olan Esra Erol, kendisine yönelik bilinçli bir saldırı olduğunu öne sürdü. ATV ekranlarında uzun bir süreden beri yayınlanan Esra Erol'da programında bulunan bayan Esra Karakuş, kendisinden 28 yaş kadar büyük olan komşusu Cengiz K. ile aralarında yasak aşk yaşandığını ve birliktelikten bir de ayrıca çocuk dünyaya geldiğini söylemişti. Türkiye'yi sarsan bu olayın etkileri sürerken sosyal medyada konu ile ilgili eleştiri oklarının tek hedefi olan ve programının bir an önce yayından kaldırılması noktasında konu başlıkları oluşan Esra Erol suskunluğunu sonunda bozdu.

esra-erol-41.jpg

"BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE YAPILDIĞINI BİLİYORUM"

 

3 saniye kadar bir görüntüyle eleştirilmeyi hak etmediğini söyleyen Esra Erol, "Şahsıma yapılan saldırının son derece bilinçli bir şekilde tasarlandığını  ve farklı bir konuya hizmet ettiğini biliyorum" şeklinde açıklama yaptı.

 

İNCELEME BAŞLATILDI 

 

Radyo Televizyon Üst Kurulu tarafından, bir televizyon kanalında bulunan programla ilgili sonunda açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "Son günlerde bir TV de yayınlanmakta olan programın yayını nedeniyle Üst Kurulumuz itham altında bırakılmakta ve bunun neticesinde 'RTÜK nerede?' benzeri sorular, gerek basın tarafından gerekse sosyal medya tarafından dile getirilmektedir. Milli ve manevi konuların korunmasına oldukça fazla özen gösteren RTÜK, bu çevrelerin ortaya koymaya çalıştığı algıyla hak etmediği bir çerçevede kampanyaya maruz bırakılmaktadır. 7/24 bir şekilde devam eden yayınları takip etmekte olan ve gereğini hızlı bir şekilde yapan RTÜK, görevinin her zamanki gibi başındadır. Bahse konu TV programında ilgili gerekli şekilde inceleme de Başkanlığımızın emriyle uzmanlarımız ile birlikte yapılmaktadır. Kamuoyuna duyurulur" denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.