Esra Erol'da Yaşanan Durum Yok Artık Dedirtti! Bu Nasıl Vicdan

Esra Erol'da Yaşanan Durum Yok Artık Dedirtti! Bu Nasıl Vicdan

Esra Erol DNA testi sonuçlarını açıkladıktan sonra Ferdi Karakuş hayatının ikinci şokunu yaşadı. Çünkü yapılan DNA testi sonucuna göre kızı sandığı çocukla arasında bir bağlantı yoktu.

Esra Erol programında son zamanlarda sık sık haberlere konu olan bir olay yaşandı. Esra Erol'a katılan Ferdi Karakuş bir anda ortadan kaybolan karısı ve kızını aramaya başladı. Karısı ve kızından haber alamayan Ferdi Karakuş Esra Erol'dan yardım istedi.

Bu isteğinin ardındansa hayatının şokunu yaşadı. Kayıp diye aradığı eşi yayına bağlanınca karısının komşuları Cengiz ile kaçtığını öğrendi. Ferdi Karakuş yaşadığı şok karşısında Cengiz için abim, babam dediğini söyledi. Alt komşuları olan Cengiz'i bir büyükleri gibi görüp sevdiklerini belirten Ferdi Karakuş ne yapacağını bilemedi. 

esra-erol-da-yasanan-durum-yok-artik-dedirtti-bu-nasil-vicdan-9385.jpg

Ferdi Karakuş Bir Şok Daha Yaşadı

Yaşanan bu ahlaksızlığın ardından Ferdi Karakuş öfkeden deliye dönerken küçük kızı için mücadele edeceğini ve onu annesine bırakmayacağını söyledi. Bunun sonucundaysa anne çocuğun Ferdi Karakuş'tan değil komşu Cengiz'den olduğunu söyleyince stüdyo buz kesti. Akıllara durgunluk veren ahlaksız hikâyede herkes çok öfkeli ve kendince haklıyken çareyi DNA testi yapmakta gördüler. Feri Karakuş ve kızı için DNA testi yapıldı.esra-erol-da-yasanan-durum-yok-artik-dedirtti-bu-nasil-vicdan-9385-1.jpg

Esra Erol DNA testi sonuçlarını açıkladıktan sonra Ferdi Karakuş hayatının ikinci şokunu yaşadı. Çünkü yapılan DNA testi sonucuna göre kızı sandığı çocukla arasında bir bağlantı yoktu. Bu haberi sevinçle karşılana Esra Karakuş sevinçten ellerini çırparak herkesi şaşırttı. Bu sonucun ardından gözler Cengiz'e çevrildi. Stüdyoya gelen Cengiz eğer çocuk bendense sahip çıkarım diyerek herkesi şaşırttı. 

Çocuk Cengiz'den Mi?

Yaşanan olayın her adımı ayrı bir şok yaratırken Cengiz'le alakalı kafaları karıştıran bazı iddialar ortaya atıldı. Daha önce evlenen ve 20 yıl evli kalan Cengiz'in hiç çocuğu olmamış. Bu durumda Esra Karakuş'un Cengiz'den mi hamile olduğunu öğrenmek için Cengiz'e de DNA testi talep edildi.esra-erol-da-yasanan-durum-yok-artik-dedirtti-bu-nasil-vicdan-9385-2.jpg​​​​​​​

Eğer çocuk Cengiz'den de değilse bu sefer Esra Karakuş'un başka birisiyle daha ilişkisi olduğu ortaya çıkacak. 2 yıldır süren yasak ilişkiyi çevrede pek çok kişinin bildiği ve onayladığı konuşuluyor. Üstelik Cengiz, Esra Karakuş ve kızı için de aile kurmaya hazır. Tüm bu yasak ilişkiyi herkes ekrandan hayretle izlemeye devam ediyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.