Cumhurbaşkanı Erdoğan İle İlgili Dikkat Çekici İddia! "Başkanımızı Tehdit Etti"

Cumhurbaşkanı Erdoğan İle İlgili Dikkat Çekici İddia! "Başkanımızı Tehdit Etti"

“Genel Başkan Yardımcımızın babası Tayyip Bey tarafından aranarak, göndermeyeceksin kardeşim denmiştir.”

 

Gelecek Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Demir şok bir iddiada bulundu. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da aralarında olduğu birçok Gelecek Partili kişiye tehditlerde bulunulduğunu ifade eden Demir; “Genel Başkan Yardımcımızın babası Tayyip Bey tarafından aranarak, göndermeyeceksin kardeşim denmiştir.”

aleviler-dogan-demir-i-davutoglu-nun-partisinden-istifaya-cagirdi-c9a91.png

Bugün Kocaeli gazetesine konuşan Doğan Demir, gazeteci Ahmet Akçaalan’a konuştu. Partilerine dönük şantaj ve tehditlerin olduğuna dikkat çeken Demir, Genel Başkan Yardımcısının babasının Erdoğan tarafından aranması iddiası oldukça konuşulacak gibi.

Doğan Demir’in Konuşmalarından Satırbaşları!

dogan-demire-onemli-gorev-h15061-eb7f8.jpg

  • Partimiz kurulduğundan beri partide bulunan herkes büyük tehditler ile karşılaştı. Tehdit edilmedim diyen herkes yalan söylüyordur. Kimimiz tehdit edilirken, kimimiz işten çıkarıldı, ailelerimiz işten çıkarıldı ve daha birçok uygulama ile karşı karşıya kaldık.
  • Tayyip Bey Genel Başkan Yardımcımızın babasını arayarak “göndermeyeceksin kardeşim” dediğini biliyoruz. Bunlara maruz kalıyoruz ve mağduriyetimizi olabildiğince anlatmamaya çalışsak da gerçekten mağdur oluyoruz.
  • Ahmet Davutoğlu’nun “Ak Parti ile ilgili konuşursam olay olur” demeci üzerine gelen soruya da cevap veren Demir; “Ahmet Davutoğlu Türkiye’nin büyük kişiliklerinden biridir ve Ak Parti’nin kimyasını en iyi bilenlerden biri. Eminim ki çok şey biliyordur ve yavaş yavaş bunları anlatmaya başlayacaktır.”
  • Yerel yönetimlerde yaşanan yolsuzlukların bakanlıklarda yaşananlardan daha büyük olduğunu ifade eden Demir, yerel yönetimlerle ilgili raporlar tuttuklarını belirtti. Yerel yönetimlere dair yoğun çalışmalar içerisinde olduklarını ifade eden Demir, tüm sorunların farkında olduklarını ve kanayan yarayı tedavi edeceklerini belirtti.