Cinsel ilişkiye girerken yakalandılar: Devlet hastanesinde akıl almaz olay!

Cinsel ilişkiye girerken yakalandılar: Devlet hastanesinde akıl almaz olay!

Devlet hastanesinde meydana geldiği iddia edilen olay oldukça tepki çekti. H. İsimli temizlik personeli, binanın 2. Katındaki klinikleri temizliği için odaya girince iki çalışanın yarı çıplak vaziyette cinsel ilişkiye girerken yakaladı.

 

Yaşanılan olayı hastane yönetimine bildiren temizlik görevlisi ölüm ve işten atılma tehdidi aldığını iddia etti. Sağlıkpersonelihaber.net’in haberine göre temizlik görevlisinin verdiği şikayet dilekçesinde her şey ortaya çıktı .

"KAMERA OLMAYAN YERDE CİNSEL İLİŞKİYE GİRİYORDUK"

Hastanede yaşanan akıl almaz olayda A. isimli çalışan, ifadesinde şunlara yer verdi, ‘’H. İsimli kadın ile 1,5 yıldır ilişkimiz vardı. Hafta sonu nöbet esnasında kameranın olmadığı bir yerde cinsel ilişkiye giriyorduk. Konu hastane içerisinde duyulunca da ilişkiyi bitirmek istedim. H. İsimli kadın, ayrılmak istemeyince tehditlerde bulundu. Birlikte olduğum kadın yine hastane çalışan M. İsimli çalışanla ilişkisinin olduğunu öğrendim’’ dedi.

İmamlı Eşten Tehdit Almış!

Olayda adı geçen M. İsimli şahıs verdiği ifadede ‘’H. İsimli kadın ile ilişki yaşadık sonra da ayrıldık’’ dedi. M. İsimli şahıs ise H. İsimli kadının imam nikahlı eşi tarafından sürekli olarak tehdit aldığını iddia etti.

Hastanede Olay!

Bunların yanı sıra skandalın içinde olduğu iddia edilen H. İsimli kadının imam nikahlı eşi olayı öğrenince hastaneye gelerek olay çıkarttığı iddia edildi. Sağlık Müdürlüğü ise olayla ilişki olarak soruşturma başlattığı öğrenildi. Soruşturmanın da devam ettiği iddia edildi.