Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde İkinci Bahar! Demir ve Züleyha aşkı yeniden başlıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde İkinci Bahar! Demir ve Züleyha aşkı yeniden başlıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımını üstlenen TIMS&B Productions’ ın Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ' ın yapımcılığını yaptığı dizinin 3.sezonunda Perşembe gecesi yine, entrikanın bol olduğu, aşkın sınırsızlığı, umudun inadı için yaşanan topraklarda

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımını üstlenen TIMS&B Productions’ ın Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ' ın yapımcılığını yaptığı dizinin 3.sezonunda  Perşembe gecesi yine, entrikanın bol olduğu, aşkın sınırsızlığı, umudun inadı için yaşanan topraklarda bir rüzgar edecektir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin  88 bölümünde neler olacağı merak konusu olacak?

screenshot-14-001.jpg

Dizide Demir, Çukurova’ nın dört bir yanına baba’ sı Adnan Yaman’ın el yazıyla yazılan mektupların afişli şekilde görsellerin toplanmasını emretti. Bu durum karşısında Fikret uzaktan Demir Yaman’ın öfkesini işleyerek keyiflenir. Çünkü aştığı afişler ise yaramış ve tüm Çukurova artık Adnan Yaman’ın bir oğlu daha olduğunu konuşur olmuştur.

Bu olaylar olurken de Züleyha da afişlerle beraber ormanda kaybolduğu gün olanları hatırlar, ama bunları Demir’den saklamaktadır çünkü onun öfkesinin artacağını düşünerek korumak istemiştir. Bu sırrı bir tek Sevda ablasıyla paylaşmaya karar verir.

Olayların duyulması ardından Fikret çok mutlu olur artık intikamı almak için harekete geçmesi gerekir. Böylelikle herkesin hayatı bir felakete ile sonuçlanacak intikamı uygulamaya başlar.

Müjgan’ nın her şeyi biliyor...

screenshot-15-001.jpg

Müjgan ve Ümit sohbet ederken Fikret’in Almanya’daki sevgilisi hakkında detayları öğrenmek için konuşan ikili öğrendikleri karşısında Müjgan yine hayal kırıklığına uğrar. Bu konuşma ile Müjgan da Ümit ve Demir' in birlikte gittiğini bilmektedir. Bu öğrendiği bilgi Ümit’ i Züleyha’ nın yanında Demir’ i zor şartlar altında bırakacak bir konuşmaya doğru iter.

Fekeli’ nin konağına beklenmedik misafir!

Fekeli’ Demir ve Fikret’ in arasında ki savaşın her an olacağının farkındadır. Çukurova’ da ki afiş olayından sonra artık, Fikret’ e karşı söz geçirmekte zorluk çekeceğinin farkındadır. Bu durumla birlikte Bursa’ya Fikret’ in annesinin akrabasının yanına giderek eski dostu olan Lütfiye’ yi alarak konağa döner.

Züleyha' nın ilanı aşkından sonra Demir ve Züleyha aşkı mı başlayacak?

Demir bir yandan bildiği düşman ile savaşan, bir yandan da başhekim Ümit' e dair verdiği sözlerin vicdan azabını yaşamaktadır. Konakta ise bahar havası esmektedir adeta, Demir ve Züleyha arasındaki buzlar eriyerek aşk sarhoşluğu başlamıştır. Üstelik tüm bunların yanında Demir Züleyha’ nın iş yaşamındaki desteğinden de oldukça mesuttur. Birlikte yaptıkları ilk işin kutlama töreni de görkemli bir şekilde kutlanacaktır.

Tüm Adana, Demir ve Züleyha Yaman’ ın iş yaşamındaki başarısını ve mutluluklarını konuşmaktadırlar. Fikret’in ise herkesi şok edecek ve büyük ses getirecek planını hayata geçirmeye koyar. Ancak tüm bu planlar Fikret' in istediği gibi olmayacaktır?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 3. sezonuyla her hafta Perşembe akşamları saat 20.00’da ATV ekranlarında olacaktır.