Bedava 6 GB internetiniz olsun istersin misiniz?

Bedava 6 GB internetiniz olsun istersin misiniz?

İnterneti yettiremeyen öğrencilere kolaylık müjdesi! Ücretsiz Yani Bedava 6 GB internetiniz olsun istersin misiniz? Hem de Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörlerinden herhangi biri olmanız fark etmez. Peki ücret vermeden internete nasıl ulaşım

İnterneti yettiremeyen öğrencilere kolaylık müjdesi! Ücretsiz Yani Bedava 6 GB internetiniz olsun istersin misiniz? Hem de Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörlerinden herhangi biri olmanız fark etmez. Peki ücret vermeden internete nasıl ulaşım sağlayabilirsiniz?

 

Alt yapı çalışmaları sonunda sona erdi. Bakanlıklar üzerinden öğrencilere eba üzerinden ücret talep edilmeden 6 GB internet imkanı sizlere sunulmaktadır. AdilKaraismailoğlu, öğrencilerin dostu olarak bilinmektedir. Bu nedenle onların internetsiz kalmaması için çabalamaktadır. Öğrencilerin derslerini aktif bir şekilde dinlemesi ve yine aktif şekilde derslere katılabilmesi için fazla bir internet dolaşımı gerekmektedir. AdilKaraismailoğlu gerekli internet için yeterli görüşmeleri sürdürmesinin yanı sıra tamamlamış bulunmaktadır. Gerçekleştirilen oturumlarda öğrencilerin daha iyi faydalanması için ne kadar internet verileceği, hangi operatöre internet verileceği gibi sorular tartışılmıştır. Uzun süren görüşmeler sonrasında adı geçen 3 operatör sırasıyla açıklama yapmıştır. Bunun sonucunda çocukların iyiliği için vaad edilen internet onlara uygun bir şekilde ücretsiz verilmiştir. Gelen açıklamadan sonra çocuklarınız tamamen ücretsiz edindiği bu internetler, eba üzerinden kolaylıkla kullanmaya başlamışlardır. Uzaktan eğitiminize destek olacak  bu internet imkanları, sizlere eğitim hayatınızda kolaylık sağlayacaklardır.

 

Peki bu internetler soperatör tarafından nasıl temin edilmektedir? İnternet edinirken herhangi bir başvuru yapılması gerekli midir? Hayır, interneti edinirken herhangi bir başvuru söz konusu değildir. 2019- 2020 yılı eğitim kapsamında internetleriniz sizlerin hesaplarına direk olarak  yüklenecektir. Bu nedenle yüklenme süreci zorlu bir süreç değildir. Çocuklarınız yüklenen interneti ile eğitimlerini gerçekleştirdikleri eba üzerinden kolaylıkla kullanabilmektedir. İnternetiniz biterse de eba internetinden faydalanarak, kullanmaya anında devam edebilirsiniz. Herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

 

 

Turkcell, Türk Telekom ve Vodofone Açıklamaları;

Yapılan açıklamaların sonucunda belirlenen 3 operatör de bakanlıklardan gelen müjde haberi kabul ederek, onayladığını bildirmiştir. Öğrencilere ücret talep etmeden internet dağıtmayı kabul etmiştir. Ücretsiz internet kazanmanız için herhangi bir yere  başvuru yapmanıza gerek yoktur. Bu 3 gsm şirketinden birine kayıtlı iseniz hattınıza direk olarak ebaiçin kullanılacak internetiniz yüklenmektedir. Sizler bu operatörlerden  birine sahip olun, çocuklarınızın eğitimi daha basit ve kolay bir şekilde devam etsin!

 

Adil Karaismailoğlu Gelen 2020 Müjdesi!

Adil Karaismailoğlu basına yaptığı açıklamada, geçen sene olduğu gibi bu sene boyunca da eba üzerinden öğrencilerden ücret talep etmeden internet dağıtacaklarını söyledi. Çocuklar bu yıl da müjdeli haberi yapılan kurul toplantısından hemen öğrendi. 2020 yılı kapsamında çocuklardan ve ailelerden ücret talep etmeden, eba üzerinden internet sistemi ile derslerini canlı bir şekilde sorunsuz dinlemeye devam edebilecek. Yine aynı şekilde hiçbir şekilde başvuru yapmalarına gerek yoktur. Bu üç operatörden birini kullanmakta olan bir aile içerisinde birey varsa 6 GB internetleri ücret karşılığı olmadan hatlarına yansıtabilirsiniz. Siz de bu söylenilen operatörden birini kullanıyorsanız, 6 GB ücret talep edilmeyen internet paketimi alabilir,  çocuklarımızın daha iyi eğitim görmesine sebebiyet verebilirsiniz.

 

Ücret Talep Etmeden Tablet ve Bilgisayar Dağıtımı

Herkesin kafasında tek bir soru kalmış bulunmaktadır. Geçen senelerde olduğu gibi ücret talep etmeden bir şekilde bilgisayar ya da talep dağıtımı sağlanacak mıdır? Bu kurulda tartışılan konulardan birisidir. Henüz kesin bir sonuca varıldığı duyurulmamıştır. Tabii ki de bakanlarımız, tüm çocuklarının iyiliğini düşünmektedir. Bu nedenle bu konu üzerinden de kurulları içerisinde görüşme sağlanacağı duyurulmaktadır. Yakın bir zamanda bu konunun üzerinden de herhangi bir sonuca varacaklarını düşünmekteyiz. Siz de yeni haberler için sitemizi takipte kalın!

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum