Ünlü Şarkıcı İntizar Bu Haberle Sarsıldı!

Ünlü Şarkıcı İntizar Bu Haberle Sarsıldı!

Ünlü şarkıcı İntizar’ın babası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yoğun bakımda tedavi olan Baba Cemal Arslan 2 hafta önce yaşadığı solunum güçlüğü nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

 

 

Ünlü şarkıcı İntizar’ın babası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yoğun bakımda tedavi olan Baba Cemal Arslan 2 hafta önce yaşadığı solunum güçlüğü nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Muğla’da yaşayan Baba Arslan’ın yoğun bakıma alındığı belirtilirken bugün hayatını kaybettiği açıklandı.

intizarin-babasi-cemal-arslan-hayatini-kaybetti.jpg

Babasının tedavisi ve hastalığı sebebiyle uzun zamandır Muğla’da olan İntizar ve babası burada baba Cemal Arslan’ın tedavisine devam edilmekteydi. 2 hafta önce bir anda başlayan solunum güçlüğü nedeniyle hastaneye kaldırılan Arslan, kontrol altına alınmıştı. Solunum yetmezliği tedavisi ile gözetim altında tutulan ve durumunun kritik olduğu belirtilen Cemal Arslan, bu sabah durumu daha da kötüleşmesi sonucu doktorların müdahalesine ihtiyaç duydu.

60053afc7af5072f7cdfb830.jpg

Durumu ağırlaşan Cemal Arslan’i yoğun bakıma alan doktorlar burada kalbinin durduğunu belirttiler. Tüm uğraşlara rağmen kurtarılamayan baba Arslan’ın öğle saatlerinde öldüğü belirtildi. Babası için uzun zamandır Muğla’da yaşayan İntizar ölüm haberi sonrası şok olurken, Cemal Arslan’ın cenazesinin adli tıp morguna kaldırıldığı ifade edildi. İzmir’de defnedilecek olan baba Arslan için yarın cenaze töreni yapılacağı belirtildi.

 

İntizar Kimdir?

kapak-184913.jpg

1974 yılında Tunceli’de doğan besteci ve şarkıcı İntizar Sibel Can’ın bir konserinde sahneye çıkarak ünlü olmaya adımını atmıştı. Bu konserden sonra Ferdi Tayfur’un dikkatini çeken İntizar Arslan ondan albüm teklifi aldı. Uzun yıllar Ferdi Tayfur ile çalışan İntizar Edebiyat Öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe ile kuzen olan İntizar, 9 tane albüm yaparak ne kadar üretken olduğunu gösterdi. Sevilen şarkıcının babasının vefatı sonrası hayranlarından ve takipçilerinden birçok taziye mesajı aldığı belirtilirken, İntizar’ın şu an için şokta olduğu ve kısa sürede kendini toparlayacağı ifade edildi.