Son Yaz 18. Bölüm (30 Nisan Cuma)

‘’Son Yaz 18. bölüm ve Son Yaz son bolüm’’ aramaları dizinin hayranları tarafında yapılmaya devam ediyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisi tek parça halinde sadece ‘’Foxplay’’ platformu üzerinden izlenebiliyor…

Son Yaz 18. Bölüm ile tüm izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başarabildi. FOX TV ekranlarında yayımlanan dizinin başrollerini Ali Atay, Alperen Solmaz gibi isimler üstleniyor. Ali Atay’ın başrolünü üstlenip ‘’Savcı’’ karakterini canlandırdığı Son Yaz dizisi yeni bölüm merakla bekleniyor.

Son Yaz 18. Bölüm

Son Yaz 18. Bölümünde yine heyecan doruktaydı. Milyonları ekranlara kilitleyen dizi yeni bölümlerinin yayınlanmasından hemen sonra FOXPLAY platformuna paylaşılıyor. Bu sayede Son Yaz en son bölüm izlemek isteyenler izleyebiliyor.

fesdc-wdiz-cover.jpg

Son Yaz 18. Bölümünde Gökhan’ın onu asla affetmeyeceğini düşünmektedir. Kendini affettirebilmek için el konulan arabasını geri almaya karar verir. Soner ve Eray da Akgün’e yardımcı olacaktır. Diğer bir taraftan ise Yağmur Akgün ve Gökhan’ın aralarını yumuşatabilmek için karşılarına çıkar.

son-yaz-70149-large-image-1cef67a1-5b5d-49e0-af0a-692bac33e01c-mpositioned-640x360.jpg

Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bu durum onun canını sıkar. Selim, Fatih’i gözaltına almış olsa da Serap’ın tanıklığıyla birlikte Fatih’in tutuklanmasını oldukça zorlaştırmaktadır. Fakat Selim’in hamleleri henüz tükenmemektedir. Oyun yeni başlıyordu….

son-yaz-canli-izle-fox-tv-son-yaz-18-bolum-14102264-6043-o.jpg

Son Yaz (30 Nisan Cuma)

Son Yaz dizisi haftalardır reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Dizinin kendisine has bir hikayesinin olmasının yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla da oldukça dikkat çekiyor. FOX ekranlarında her Cuma gecesi yayınlanan dizi başarıyla yoluna devam ediyor. Son Yaz son bölüm izlemek için FOX TV resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.