Sadakatsiz 28. Bölüm (5 Mayıs)

Sadakatsiz 28. Bölümü ile Kanal D ekranlarına geldi. Milyonlarca izleyiciyi yine ekranlara kilitleyen iddialı dizi yeni bölümüyle de oldukça ses getirdi. Sadakatsiz 28. Bölüm Kanal D sitesi üzerinden izlenebildiğini hatırlatmakta fayda var.

Sadakatsiz 28. Bölümüyle ekranlara dün akşam geldi. Kendine has bir hikayeye sahip olan dizi birçok noktada izleyiciden tam not aldığını söyleyebiliriz. kadrosunda oldukça başarılı oyuncuları da barındıran dizi, izleyiciyi her hafta ekrana kilitlemeyi başarabiliyor.

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza şu isimler çıkıyor; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Alp Akar, Nazlı Bulum, Cemal Hünal, Olcay Yusufoğlu ve Kenan Ece. Türkiye’nin aranan yüzlerini ve yeni yüzleri yayınlayan dizi, birçok noktada altın bir başarı sağlıyor.

2.jpg

Sadakatsiz Sezon Finali

Sadakatsiz diziş ekran macerasına kısa bir ara vereceği belirtildi. Geçtiğimiz günlerde korona virüs vakalarıyla sürekli olarak gündemde olan dizi, 32. Bölümüyle ekranlara kısa bir ara verecek. 4 hafta sonra Sadakatsiz sezon finali yapcak.

606e321218c77301189a15ff.jpg

Sadakatsiz 28. Bölüm Nasıl İzlenir?

Sadakatsiz 28. Bölüm ile dün akşam Kanal D ekranlarına geldi. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler ise arama motorlarına ‘’sadakatsiz 28. Bölüm’’ diye aratıyor. Dizi, TV yayınından sonra Kanal D’nin resmi web adresine yüklendi. Oradan izleyebilmeniz mümkün.