QNB Finansbank’tan Kamu ve Özel Sektör Çalışanlarına Müjde

QNB Finansbank’tan Kamu ve Özel Sektör Çalışanlarına Müjde

QNB Finansbank’tan kamu çalışanlarına müjde geldi. QNB Finansbank, kredi kampanyalarında kamu çalışanlarına da özel kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu.

QNB Finansbank’tan kamu çalışanlarına müjde geldi. QNB Finansbank, kredi kampanyalarında kamu çalışanlarına da özel kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Özel kredi kampanyasının bitmesine son 5 gün var. QNB Finansbank kamu çalışanları için hazırladığı özel kredi kampanyasının son tarihi 6 Nisan olarak açıkladı. Kamu çalışanlarının nakit ihtiyacı kampanya kapsamında anında karşılanacak. QNB Finansbank kamu çalışanları için başlattığı kampanyada düşük faizli ihtiyaç kredisini kullanıma açtı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi 36 ay vade süresi ile geri ödeme planı oluşturulacağı da açıklandı.


1,49 Faizle Kredi İmkânı

screenshot-9.jpg
 QNB Finansbank özel bir banka olarak hizmet veriyor. Kamu çalışanları için özel kredi kampanyası düzenleyen banka kampanyanın bitmesine 5 gün kaldığını da hatırlattı. Ayda %1,49 faiz oranı ile kredi kampanyasında 36 ay vade süresi uygulayan QNB Finansbank 3ay erteleme seçeneğini de sunuyor.3 ay erteleme seçeneği yine vade süresinin içinde yer alacak. Kredi ödemesinin 3 ay ertelenmesi durumunda kalan miktar 33 ay eşit taksitler halinde ödenecek. Kredi 3 ay ertelenirken kalan taksitler eşit olarak bölünecek.


Kredi Başvuruları Temassız Olacak

screenshot-7.jpg
QNB Finansbank kamu çalışanlarının özel kredi kampanyasından yararlanmak için banka şubesine gitmesine gerek olmadığını açıkladı. Korona virüs kapsamı nedeniyle böyle bir uygulama yapan banka böylece kamu çalışanlarının riske girmeden kredi başvurusu yapmasına olanak tanıyor. Kredi başvuruları QNB Finansbank ‘ın internet şubesi, mobil uygulaması, web sitesi ve çağrı merkezleri üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecek. QNB Finansbank kamu çalışanlarına özel hazırladığı bu kampanyadan banka müşterisi olmayanlarında yararlanabileceğini duyurdu.

screenshot-8.jpg

Ancak banka müşterisi olmayan kamu çalışanları şubeler üzerinden başvuru yapabilecek. Bunun yanında QNBFinansbank web sitesi üzerinden de özel kredi kampanyasına başvurabilecek. QNB Finansbank kamu çalışanları için hazırladığı özel kredi kampanyasının 6 Nisan 2021 olduğunu tekrar hatırlattı. Acil nakit ihtiyacı bulunan kamu çalışanlarının nakit ihtiyacının anında karşılanacağı bu kampanyadan faydalanmak için son günlerin olduğuna dikkat çeken banka süreyi uzatmayacaklarını da ekleyerek açıklamasını bitirdi. Daha detaylı  bilgi edinmek isteyen kamu çalışanları bankanın internet sayfasından ya da şubesine giderek  bilgi alabilir.