QNB Finansbank’tan Kamu Çalışanlarına Kredi Kampanyası

QNB Finansbank’tan Kamu Çalışanlarına Kredi Kampanyası

QNB Finansbank kamu çalışanları için özel olarak hazırladığı kredi paketini açıkladı. QNB Finansbank, kamu çalışanları için özel kredi kampanyası paketine bir yenisini daha ekledi.

 

QNB Finansbank kamu çalışanları için özel olarak hazırladığı kredi paketini açıkladı. QNB Finansbank, kamu çalışanları için özel kredi kampanyası paketine bir yenisini daha ekledi. Kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasında aylık yüzde 1,49 faiz oranlarından başlayan kredi imkânı sağlıyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre kamu çalışanlarına özel kredi paketinde 36 aya kadar varan vade ve 3 ay erteleme seçenekleri bulunuyor. Banka kampanyanın 6 Nisan 2021 tarihine kadar geçerli olduğunu duyurdu.

Son Başvuru Tarihi 6 Nisan 2021

screenshot-13.jpg

QNB Finansbank en çok tercih edilen bankalar arasında yerini korurken müşterilerine cazip avantajlı kredi kampanyaları ile hizmet vermeyi sürdürüyor. QNB Finansbank yaptığı açıklamada kamu çalışanları için özel kredi kampanyasının son başvuru tarihinin 6 Nisan 2021 olarak belirlendiğini duyurdu.

Banka müşterilerinin şubeye gitmeden kamu çalışanlarına yönelik özel kredi kampanyasına başvurabileceklerini açıklayan banka, mobil uygulamalar ve bankanın internet sayfasından başvuruları kabul ediyor. Banka müşterisi olmayan kamu çalışanları ise bankanın resmi internet sayfası üzerinden ya da şubelere giderek kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasından faydalanabilecek.

Kredi Notu Önemli

screenshot-14.jpg

QNBFinansbank kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasında kredi notunun önemli olduğunu açıkladı. Banka politikası gereği kredi notu yüksek olan kamu çalışanlarının kredilerinin en kısa sürede onaylanacağını duyurdu. Banka müşterileri onaylanan kredi tutarının hesaplarına doğrudan aktarılacağını duyuran banka, banka müşterisi olmayan kamu çalışanlarından gelir belgesi talep edebiliyor.

QNBFinansbank kredi faiz oranını yüzde 1,49 olarak açıklarken 3 ay erteleme seçeneği de sunduğunu açıkladı. 36 aya kadar vade uygulayan banka 3 ay erteleme seçeneğinin de vade süresine dâhil olduğunu da duyurdu. Kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasına başvurmak isteyen kamu çalışanlarının 6 Nisan 2021 tarihini de atlamamaları gerekiyor.

Bankalar arasında son zamanlarda kamu çalışanlarına özel bazı kampanyalar düzenleniyor. Bunlar arasında son zamanlarda en fazla dikkat çeken kredilerden birisi olarak Finansbank tarafından verilmekte olan kredi faiz oranları ve vade seçenekleriyle birlikte en fazla ilgi görmekte olan kredi olarak dikkat çekiyor. Yapılan açıklamada bizler için gecesini gündüzüne kadar kamu çalışanları için özel olarak verilen bu kredi ile kamu çalışanlarına yardımcı olunması hedeflendiği belirtiliyor.