Müjdeli haber geldi! 75 bin TL kadar ödenecek! Nakit ihtiyacı olan hemen çekebilecek

Müjdeli haber geldi! 75 bin TL kadar ödenecek! Nakit ihtiyacı olan hemen çekebilecek

Para sıkıntısı çekenlere müjdeli bir haber geldi! Hemen hesabınıza 75 bin TL aktarılacak. Bir çok banka ihtiyaç kredilerindeki kampanyaları insanlarla paylaştı. 3 ay geç ödemeli kredileri istedikleri zaman mobil bankacılık,


Para sıkıntısı çekenlere müjdeli bir haber geldi! Hemen hesabınıza 75 bin TL aktarılacak. Bir çok banka ihtiyaç kredilerindeki kampanyaları insanlarla paylaştı. 3 ay geç ödemeli kredileri istedikleri zaman mobil bankacılık, müşteri hizmetleri, şubelerden ya da bankanın direkt internet uygulaması üzerinden rahat bir şekilde kullanabilirler. Kullanılacak kredinin vadesi ise en fazla banka tarafından 36 ay olarak sağlanmaktadır. Üstelik kredinin ilk ödemesi de en fazla 92 gün kadar ertelenebiliyor. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar;


QNB Finansbank 
Bankanın ihtiyaç kredisi %1.49 faizle başlamaktadır. Bu kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayın ve krediyi ödemeye 3 ay sonra başlayın. 
Yapı Kredi Bankası 
Kredi %2,44 faizlerle başlıyor ve 3 ay geç ödemeli imkanı kredi ile ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeden, ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. 

screenshot-7.jpg

ING Bankası
Bankanın müşterisi olun ya da olmayın, Cepte krediyle %1,64’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredinizi şubelere gitmeye gerek kalmadan istediğiniz yerden, istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Üstelik söz konusu olan kredi 36 aya varan vade ce 3 ay geç ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.
Ayrıca isterseniz cebinizi yormayan faizlerden faydalanabilir isterseniz de Turuncu Ekstra nakit iade avantajıyla rahat bir şekilde ödemenin keyfine varın. 


Akbank
Bankanın sunmuş olduğu 3 ay geç ödemeli krediden yararlanmak için Akbank Telefon Şubesi’nden, Banka şubelerinden, mobil bankacılıktan ya da Akbank Direkt internet uygulamalarını kullanabilirsiniz. Kredinin vadesi en fazla ertelemelerde dahil 36 ay olabilir. Üstelik ilk ödemede en fazla 92 gün ertelenebilir. 

screenshot-6-001.jpg

Bankalar ortak karar almaları neticesinde ciddi anlamda büyük bir miktar olarak kabul edilecek olan 75 bin TL gibi bir ödemeyi vatandaşlara sunmaya başladı. Yapılan anlaşma ile birlikte uygun bulunan vatandaşlar sorunsuz bir şekilde kredilerini kullanabilecekler. böylece son zamanlar da verilmiş olan en büyük kredi ile birlikte vatandaşlar sıkıntılarından kurtulabilecek ve hayatlarına bir nebze daha daha rahat bir şekilde devam edebilecekler.

Küçük krediler vermekte olan bankalardan vatandaşların talepleri yüksek miktarda kredilerin verilmesi ve böylece gerçek anlamda bir ihtiyaca merhem olması hususuydu. Böylece bu sorun da bir şekilde bankalar tarafından haledilmiş oldu.