Menajerimi Ara 36. Bölüm (2 Mayıs)

Menajerimi Ara 36. Bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Pazar gecelerinin fenomen dizisi olan Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan bölümüyle de izleyici ekrana kilitledi. Dizi, Star TV resmi web adresi üzerinden paylaşıldı.

Menajerimi Ara 36. Bölüm tüm hızıyla devam ediyor. Kendine has güçlü bir senaryoya sahip olan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da oldukça dikkat çekiyor. Kadrosunda Türkiye’nin aranan oyuncularını barındıran dizi, yeni yetenekleri de Türkiye’ye tanıtmaktan geri kalmıyor.

Menajerimi Ara dizisinin genel oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza şu isimler çıkıyor; Barış Falay, Nurhan Özenen, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Fatih Artman bulunuyor. Dizinin önemli bir yanı ise her bölümde farklı oyuncuları konuk ediyor olması. Bundan kaynaklı olarak diğer TV dizilerinden ayrı bir yere konulabiliyor.

13292464-640xauto.jpg

Menajerimi Ara Dizisinin Konusu

Menajerimi Ara 36. Bölüm ile ekranlara gelmesinin ardından dizinin konusu oldukça merak ediliyor. TV serüveninde henüz ilk sezonunu gerçekleştiren dizinin konusu ise şu şekildedir; Memleketi Antalya’da TV – SİNEMA bölümünü bitirmiş Dicle, sineme sektöründe çalışabilmek için İstanbul’a gelir. Menajerlik şirketinde, menajer asistanı olarak çalışmaya başlar. Sektöre girmesiyle birlikte hiçbir şeyin beklediği gibi olmaması onu şaşırtır ve macera başlar….

menajerimi-ara-35-43ub-cover-1.jpg

Menajerimi Ara 36. Bölüm Nasıl İzlenir?

Menajerimi Ara 36. Bölümüyle dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin hayranları ise 36. Bölümün nasıl izleneceğini oldukça merak ediyor.

menajerimi-ara-izle-4lx7.jpg​​​​​​​

Bilindiği üzere TV yayınlarının hemen ardından Star TV resmi web adresi üzerinden 36. Bölüm yayınlandı. Şu an Star TV’nin sitesi üzerinden Menajerimi Ara 36. Bölümünü izleyebilirsiniz.