Mansur Yavaş, Belediye Personeline Müjdeli Haberi Verdi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye personellerine müjdeli haberi verdi. Yavaş, personellere bayram ikramiyesi verileceğini açıkladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, uzun bir süredir ödenmeyen veya uzun aralıklarla ödenen sosyal denge tazminatının tekrardan ödeneceğini açıkladı. Sosyal denge tazminatı yüzde 60 oranında sabit olarak ödeniyor, Ramazan Bayramı öncesinde ödemenin yüzde 100 oranından yapılacağı dile getirildi.

Açıklamayı sosyal medya hesabından yapan Mansur Yavaş, Ramazan Bayramı öncesinde memur ve sözleşmeli personellerin bayram ikramiyelerinin yatırılacağını belirtti. Yavaş ayrıca tüm çalışanlarına da teşekkür etti.

Yüzde 100 Oranında Sosyal Denge Tazminatı

Mansur Yavaş, bundan böyle sosyal denge tazminatının düzenli bir şekilde ödeneceğini ifade etti, bu yıl için ödemelerin yüzde 100 oranında yapılacağı belirtildi.

Bu doğrultuda Büyükşehir Belediyesi, ASKİ Genel Müdürlüğü ve EGO’da görevli olan 5 bin 365 memur ve sözleşmeli memurun hesaplarına bin 326 TL, toplam da ise 7 milyon 118 bin 121 TL bayram ikramiyesi yatırılacağı ifade edildi.

e0nh4owxmaiobrp.jpg