Ingbank Tüm Türkiye'ye Güzel Haberi Duyurdu

Ingbank Tüm Türkiye'ye Güzel Haberi Duyurdu

INGbank müşterilerine müjde gibi güzel haberi duyurdu. Banka müşterilerine Ekstra avantajlı kredi ile düşük faiz avantajı sağlayacağını açıkladı. INGBANK kredi kampanyasından faydalanmak için son tarih 30 Nisan 2021 olarak duyuruldu.


INGbank müşterilerine müjde gibi güzel haberi duyurdu.  Banka müşterilerine Ekstra avantajlı kredi ile düşük faiz avantajı sağlayacağını açıkladı. INGBANK kredi kampanyasından faydalanmak için son tarih 30 Nisan 2021 olarak duyuruldu. Banka yaptığı yazılı açıklamada Turuncu Ekstra programı ve kampanyası hakkında bilgi verdi. INGBANK açıklamasında” Turuncu Ekstra Avantajlı kredi ile ekstra kazançlı çıkmak için Turuncu Ekstra’lı olmaları gerekiyor. Böylece daha düşük faiz oranlarından yararlanabilirler. Bunun için müşterilerin aylık belirtilen 1000 TL’lik harcama miktarına ulaşmaları yeterli” olacağını duyurdu.


INGBANK İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

screenshot-9.jpg
INGBANK, ihtiyaç kredisi faiz oranları talep edilen kredi miktarı ve vade süresine göre değişiklik göstermektedir. Nakit iade özelliği ile yüzde 1,64 olan ihtiyaç kredisi faiz oranı şu şekilde;
5.000TL’ye kadar faiz oranı yüzde 0,99
5000-20000 TL arası faiz oranı yüzde 1,39
20000TL üzerinde ise 1,64 TL olarak yansıtılmaktadır.
Son Gün 30 Nisan 2021 
INGBANK yaptığı açıklama ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ‘den yararlanmak isteyenler için son tarihin 30 Nisan 2021 olduğunu duyurdu.  6 Ağustos 2019 yılından bu yana İhtiyaç Kredisini yeni kullanan müşteriler için Turuncu Ekstra Programına katılarak INGBANK Banka kartı ya da vadesiz hesaptan aylık 1000TL harcama yapan müşterilerin hesaplarına nakit iade yapacağını açıklayan INGBANK, bu iadenin oranını da açıkladı. 

screenshot-8.jpg
Turuncu Ekstra Programına katılıp aylık 1000TL harcama yapan müşterilerin hesabına bir sonraki ay, bir ayın önceki ayın anaparası ile yürürlükte olan faiz oranı ve bankanın belirlediği avantaj faiz oranının arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu tutara ilave olarak bu faiz farkına ait vergiye denk gelen tutar yatırılmaktadır. 


Hesaplanan bu tutar geri ödeme planında oluşturulan vade gününde kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak INGBANK tarafından yatırılmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak isteyen müşterilerin 30 Nisan 2021 tarihine kadar çeşitli kanallardan kredi başvurusu yapması gerekiyor.
Banka son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalarla oldukça ciddi bir müşteri potansiyeline kavuştu. Yapılan açıklamalarla daha kaliteli hizmet için bankanın yoğun bir şekilde çalıştığı bilgisi verildi