Baraj 38. Bölüm (4 Mayıs)

Baraj 38. Bölüm (4 Mayıs)

Baraj 38. Bölümü ile dün akşam FOX TV ekranlarına geldi. Kendine has bir seyirci kitlesi olan yapımı her geçen gün başarıyla yoluna devam ediyor. Diziyi izleyemeyenler ‘’Baraj 38. Bölüm’’ diye araştırıyor. FOX TV resmi web adresi üzerinden izlenebiliyor.

Baraj dizisi, 1977 yapımı başrollerini Tarık Akan ve Türkan Şoray gibi isimlerin oynadığı filmden uyarlandı. Dizi uyarlaması olarak seyirci karşısına çıkan dizi oldukça sevildi. Dizinin bu kadar sevilmesindeki önemli detaylardan birisi de başarılı oyuncu kadrosuna sahip olduğunu söylemekte de fayda var.

Kadrosunda Feyyaz Duman, Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Sait Geney, Sumru Yavrucuk ve Gizem Karaca gibi isimler bulunuyor. Türkiye’nin aranan yüzlerinin yanı sıra genç yetenekleri de ülkeye tanıtan Baraj oldukça başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Gün geçtikçe de seyirci kitlesini arttırması gözden kaçmayan diğer detaylardan.

3054061-810x458.jpg

Baraj 38. Bölümde Ne Oldu?

Baraj 38. Bölüm oldukça heyecanlı geçti. Nehir ve Nazım tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Halit’in de olanları öğrenmesi sonrasında gözüne kan bürümesine sebep olacaktır. Bahar’ın Azra hakkında gerçekleri öğrenmesinin de herkesin hayatını derinden etkileyecek sonuçlara sebep olacaktır.

baraj-canli-izle-fox-tv-baraj-38-bolum-canli-14110314-35-o.jpg

Baraj 38. Bölüm Nasıl İzlenir?

Baraj 38. Bölümüyle dün akşam FOX TV ekranlarına geldi. Dizinin yayınlanmasından hemen sonra internet sitesi üzerinden yayına girdiğini söylemek mümkün. Yapımın milyonlarca hayranı, diziyi izleyemeyen veya tekrar izlemek isteyen bu şekilde izleyebilir.unnamed.jpg​​​​​​​