Arabası Olana Vakıfbank 1 Milyona Kadar Şartsız Kredi Veriyor!

Bankalar kredi faizlerinin yükselmesiyle birlikte birçok farklı şart ile vatandaşlara krediler sunmaya başladı. Verilen kredilerde faiz oranlarının yüksek olması sebebiyle şartlar bir nebze önceki zamanlara göre daha cazip durum aldı.

 

Bankalar kredi faizlerinin yükselmesiyle birlikte birçok farklı şart ile vatandaşlara krediler sunmaya başladı. Verilen kredilerde faiz oranlarının yüksek olması sebebiyle şartlar bir nebze önceki zamanlara göre daha cazip durum aldı. Vakıfbank arabası olanlar için farklı bir şekilde kredi verme kararı aldı. Böylece arabası olan vatandaşlar bankaya başvuru yaparak istedikleri krediyi alabilecekler.

Yüksek Oranlı Kredi

screenshot-3.jpg

Sahip bulunduğunuz otomobili rehin göstermek şartıyla büyük tutarda nakit ihtiyacınızı, bu krediyle alabilirsiniz. Böylece birçok banka ile kredi pazarlığı yapmanıza gerek kalmayacaktır. Verilmekte olan kredi diğer ihtiyaç kredileri ile karşılaştırıldığında daha yüksek miktarlarda ve aynı zamanda daha rahat alınabilir bir kredi olduğu gözlemlenmektedir.

Kredinin Özellikleri Neler

36 ay ile bu kredi sınırlandırılmıştır. Yasal olarak bu vade seçeneğinin üzerine çıkılması mümkün değildir. Aylık, 3 aylık zamanlarda veya değişken taksitler ile geri ödeme yapılabilir.

screenshot-5-001.jpg

Belirli ve aynı zamanda düzenli bir geliri bulunan (ticari özellikteki müşteriler dışında) ve istihbaratı sağlam olan gerçek vatandaşlar alabilir.

Rehin alınmakta olan aracın Kasko Sigortası banka tarafından yapılır.

Kredi talep eden kişiye, Hayat Sigortası yapılmaktadır.

Kredinin oranı, arabanın marka, tip ve modeline bağlı olarak belirlenen değerin

%50’si ile karşılanmaktadır. Örneğin aracınızın değeri 100 bin lira ise alabileceğiniz kredi 50 bin lira olarak en fazla sağlanmaktadır. 200 bin liralık bir aracı bulunan vatandaş rahat bir şekilde 100 bin lira kredisini alabilir.

Başvuru için belgeler

screenshot-4.jpg

Nüfus cüzdanı veya emsal olarak sürücü belgesinin aslı ve aynı zamanda fotokopisi,

 

İkametgah belgesi veya bunun dışında borçlu ismine kayıtlı en son tarihli su, elektrik telefon, gaz, su vb. faturalardan her hangi birisinin fotokopisi,

 

Araca ait ruhsat fotokopisi gereklidir.

Evrakların tamamlanması ile birlikte kredi başvurusu yapılabilmektedir. Banka kredi sonucunu kısa bir süre içerisinde tarafınıza iletmektedir. Kredinin bitesi süresince aracın satışı mümkün olmayacaktır. Kullanılacak olan kredinin faizi de oldukça makul düşünülmüştür. Alacağınız kredi faizi 1,57 olarak hesaplanmaktadır. Bu kredi oranı ihtiyaç kredilerinden oldukça düşük bir oran olduğu görülmektedir. Ayrıca bu kredi ile 1 milyon kredi kullanılabilir.