Altcoin neden düşüşe geçti? 2021 yılında Coinler neden düşüşte?

Altcoin neden düşüşe geçti? 2021 yılında Coinler neden düşüşte?

Binlerce kişi altcoin’lerin neden düştüğünü merak ediyor. Altcoinler neden düşüşe geçti? 2021 yılında neden Coinler düşüşte? Sorularını vatandaşlar merak etmektedir.

Binlerce kişi altcoin’lerin neden düştüğünü merak ediyor. Altcoinler neden düşüşe geçti? 2021 yılında neden Coinler düşüşte? Sorularını vatandaşlar merak etmektedir. Son zamanlarda oldukça favori hale gelen yatırım aracı kripto paralar binlerce kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Piyasalarda hareketlilik devam ederken kripto paralar sayesinde yatırımlarını büyütmek isteyen kişiler 10 Nisan Bitcoin para piyasasını araştırmaya başladı. Kripto paralardaki düşüş uzmanların endişelenmesine sebep olurken bir yandan da ayrıntılar sorgulanır hale geldi. İşte detaylar…

screenshot-40.jpg

Coinler neden düşüşe geçti? 2021 yılında Coinler neden düşmektedir?  10 Nisan da piyasalarda son durum ne? Bu soruların cevapları arama motorlarında devamlı aranmaktadır. Kripto paralara yatırım yapmak isteyen kişiler ya da daha önceden yatırımı bulunanlar konuyla ilgili gelişmeleri dikkatle takip etmektedir. Peki, Coinler ’de ki düşüşün sebebi ne?

 

Kripto paralar neden düşüşe geçti?

Bir haberde bulunan kripto para uzmanı Ki-Young Ju yaptığı değerlendirmelere göre; Güney Kore ‘de bulunan en büyük kripto para borsası olan Bithumb bütün borsalar düşüşe geçerken keskin bir Bitcoin girişi gördü.

 

11 Nisan Kripto Para Borsasında Son Durum Nedir?

screenshot-38.jpg

Kripto para piyasasında 3. Büyük birim olan Binance Coin son 1 günde yüzde 2.89 oranlık artış ile 408.7 dolara ulaştı. Haftalık kazancı 19,20 sınırındaydı; piyasa hacmi ise 63.15 milyar dolara kadar fırladı.

 

Bütün piyasalarda toplam hacimde tahmini 63 milyar dolar yükseliş ile 1.0 trilyon 971 milyar dolara ulaştı. Kripto para borsasına dair kurumsal alakanın artmasından sonra yaşanan hızlı artış ile toplam piyasa hacmi ilk defa 7 Ocak tarihinde 1.0 trilyon dolar ve ilk defa 15 Şubat tarihinde 1.5 trilyon dolar seviyesini geçmişti.

 

Kripto para piyasalarında, son 1 günde en yüksek hacimli 100 birimden sadece 15 biriminin değeri düşüşe geçerken, düşüşe geçenlerden biri ilk 10 birimin altındaydı. Toplamda 9,185 kripto paranın değer kazandığı 38,127 piyasadaki bütün piyasa hacminin yüzde 55.2 ‘lik oranını Bitcoin, yüzde 12,2 ‘lik oranını da Ethereum oluşturmakta idi.  Tüm para piyasalarında 1 günlük işlem hacmi de 134 milyar dolar seviyesinde idi.