Alev Alev 26. Bölüm (6 Mayıs)

Show TV ekranlarının iddialı dizilerinden birisi olan Alev Alev dün akşam 26. Bölümüyle ekranlara geldi. Kendine has bir hikayeye sahip olan dizi gün geçtikçe izleyici kitlesini genişletiyor. Alev Alev 26. Bölüm ise Show TV web adresinden izleyebilirsiniz

 

Kadrosunda oldukça başarılı isimleri barındıran Alev Alev, güçlü senaryosuyla da ön plana çıkıyor. Bunların yanı sıra dizisinin reyting rekorlarının oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. İlk 5’e giren başarılı dizi gün geçtikçe ilk sıralara doğru yürümeye devam ediyor.

Alev Alev dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça zengin. Dizide öne çıkan bazı isimler ise şu şekilde; Demet Evgar, Cihangir Ceylan, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi. Türkiye’nin aranan oyuncularının olmasının yanı sıra yeni simaları da dizide görebilmek mümkün oluyor.

alev-alev-dizisinin-oyuncu-kadrosu-16-9-1601289075-001.jpg

Alev Alev 26. Bölümde Ne Oldu?

Alev Alev’de 26. Bölüm oldukça hareketliydi. Dizinin başrollerini üstlenen Ozan karakteri, dizinin sonunda vuruldu. Göğsünden vurulan Ozan’ın hayatını kaybedeceği tahmin ediliyor. Ozan’ın vurulduğunu telefondan duyan Cemre ise kriz geçirir…

60662934b57f1511582d2afc-001.jpg

Alev Alev 26. Bölüm Nerden İzlenir?

Alev Alev dizisinin yeni bölümünü dün akşam kaçıran ve yeniden izlemek isteyen birçok kişi arama motorlarına ‘’Alev Alev 26. Bölüm nereden izlenir?’’ diye aratıyor. Dizi, TV yayınından hemen sonra Show TV’nin resmi web adresi üzerinden paylaşıldığını söylemek mümkün. Sizlerde doğrudan bu web adresine giderek Alev Alev 26. Bölümünü izleyebilirsiniz.