15.000 TL Anında Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası Devam Ediyor

15.000 TL Anında Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası Devam Ediyor

Koronavirüs salgını 2020 yılından bu yana devam ediyor. Salgının ne zaman biteceği konusunda spekülasyonlar devam ederken pandemi tedbirleri nedeniyle birçok vatandaşın mali sıkıntıları oluşmaya başladı.

Koronavirüs salgını 2020 yılından bu yana devam ediyor. Salgının ne zaman biteceği konusunda spekülasyonlar devam ederken pandemi tedbirleri nedeniyle birçok vatandaşın mali sıkıntıları oluşmaya başladı. Bunun üzerine bankalar acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kolay kullanabilecekleri kredi kampanyaları düzenlemeye başladı. Bu kredi kampanyaları çok cazip ödeme seçenekleri sunuyor. En çok merak edilen kredi kampanyalardan biri de 15.000TL anında gelir belgesiz kredi kampanyası olarak öne çıkıyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların en merak ettikleri detayları haberimizde bulabilirsiniz.


15.000 TL Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

screenshot-13.jpg
Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar 15.000TL anında gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırmaya başladı bile. Pandemi nedeniyle zorluk çeken vatandaşlar birazcık nefes almak için gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırmaya başladı. Son dönemin dikkat çekici kampanyalarından biri olan 15.000TL anında gelir belgesiz kredi veren bankalar şöyle, Akbank, En Para, Aktifbank, INGbank olarak öne çıkıyor. Kredi kullanım koşullarına uyan ve kredi notu yüksek olan vatandaşlar bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabiliyor. Kredi başvurusu bankaların internet sayfaları,  mobil cep uygulamaları, telefon bankacılığı veya şubelerden yapılabiliyor.


15.000 TL Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Koşulları

screenshot-11.jpg
Akbank: Kendi müşterilerine online başvuru kanalı ile kredi tutarı müşterilerinin hesabına aktaran banka kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olmasını istiyor.3 ay erteleme ve 60 ay vade seçeneği olan kredi başvurusu Akbank Direkt uygulamasından yapılıyor.


En Para: 15.000TL anında krediden faydalanmak isteyen vatandaşlar QNB Finansbank kredi şartlarını sağlamak durumunda. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
Aktifbank: Kredi notunuz düşük olan bireylere de bu imkânı sunan banka 18 yaşından büyük olma şartı koyuyor. Başvurular internet sayfasından ya da SMS ile yapabilirsiniz.

screenshot-12.jpg
INGBANK:  Ingbank internet sayfası üzerinden ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyorsunuz. Kredi faiz oranı kredi skorunuza göre belirleniyor. Şubeden ya da internet bankacılığından kredinizi direkt kullanabiliyorsunuz. Kredide 60 aya kadar vade ve 3 ay erteleme seçeneği bulunuyor.