Fotoğraf Gizleme Özelliğine Sahip Android Galeri Uygulamaları

Fotoğraf Gizleme Özelliğine Sahip Android Galeri Uygulamaları

Fotoğraf, fotoğraf makinesiyle elde edilen görüntüyü, ışığa duyarlıklı cam, kâğıt gibi yüzey üzerine özel araçla geçirmektir. Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından geliştirilmiş Linux tabanlı mobil işletim sistemidir.

Fotoğraf, fotoğraf makinesiyle elde edilen görüntüyü, ışığa duyarlıklı cam, kâğıt gibi yüzey üzerine özel araçla geçirmektir. Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından geliştirilmiş Linux tabanlı mobil işletim sistemidir. Çektiğiniz fotoğraflar bir önem taşıyorsa saklayabilirsiniz. Özel fotoğraflarınızı, fotoğraf gizleme özelliğine sahip Android galeri uygulamalarıyla yapabilirsiniz.

Android Galeri Uygulamaları

Çocuk, arkadaş ve aile bireylerinin cep telefonunuzu karıştırmasını, özellikle galeride yer alan özel fotoğraflarınızı kimsenin görmesini istemezsiniz. Fotoğraf gizleme özelliğine sahip Android uygulamalar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Gallery Lock

Galerinizde yer alan resim, video ve kişisel bilgilerinizi gizlemeyi sağlar. Gizli mod sayesinde başlatma simgesini gizleyebilirsiniz. Bir kişi galerinizi açmak istediğinde, uygulama şifre ister. Şifre üç kere yanlış girildiğinde, telefonunuzu açmak isteyen kişinin fotoğrafını çeker. Klasör ve depolama uygulamalarıyla uyumlu çalışır.

Fotoğraflarınızı slayt görüntüleyebileceğiniz gibi döndürebilir ve yakınlaştırabilirsiniz. Slayt şeklinde fotoğraflarınızı görüntülerken arka planda müzik çalar. Çeşitli görüntüleme imkânları bulunmaktadır. Hızlı gizleme özelliği bulunmaktadır.

Basit Galeri

Özelleştirilebilir ve çevrimdışı çalışan galeri uygulamasıdır. Galerinizde yer alan fotoğrafları düzenleme, organize etme, silinen fotoğrafları kurtarma, dosyaları gizleme, koruma gibi birçok özelliğe sahiptir.

Fotoğraf düzenleme özelliği sayesinde kırpma, çizim, filtreleme, döndürme ve boyutlandırma işlemlerini yapabilirsiniz. Arama çubuğu sayesinde yüklü olan fotoğraf ve videoları saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. En çok kullandığınız dosyayı sık kullanımlara ekleyerek kolayca bulabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı desen, parmak izi ve pin ile gizleyebilirsiniz. Silinen fotoğraf ve videolara kolay erişim sağlayabilirsiniz. Fotoğrafların yüklü olduğu dosyayı da gizleyebilirsiniz. Fotoğrafları slayt şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

1Gallery Photo Gallery

Fotoğraf ve videolarınızı şifreleyerek gizlemenize yardımcı olur. Hem gizliliğinizi hem de fotoğraflarınızı koruyabilirsiniz. Fotoğraf, video, kimlik, ehliyet, kredi kartı gibi fotoğraflarınızı AES şifreleme özelliğiyle gizleyebilirsiniz. Pin, desen ve parmak izi gibi şifreleme seçeneklerinden bir tanesini seçebilirsiniz.

Fotoğraf gizleme yanında, fotoğraflarınızı da bir tıklamayla düzenleyebilirsiniz. Arama çubuğu sayesinde bulamadığınız fotoğraf ve videolarınızı bulabilirsiniz. Taşıma, klasör oluşturma ve taşıma işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

A+ Galeri

Fotoğraf görüntüleme, arama, albüm yapma, düzenleme ve gizleme özelliklerine sahip galeri uygulamasıdır. Galerinizde yer alan tüm fotoğrafları bir tıklamayla gizleyebilirsiniz. Eski fotoğrafları bulup düzenleyerek kolaylıkla albüm oluşturabilirsiniz. Fotoğraf ve videoları tarih, gün, konum ve rengine göre düzenleyebilirsiniz. Depolama ve sosyal medya uygulamalarında yer alan fotoğraflarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı senkronize ederek yedekleyebilirsiniz.

F-Stop Gallery

Klasör, fotoğraf ve videoları gizlemenize yardımcı olur. Pin, desen ve parmak izi sayesinde içeriklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Arama, sıralama, akıllı klasör, iç içe klasör gibi özelliklere sahiptir.

Astro (Dosya Yöneticisi)

Dosyalarınızı senkronize etme, taşıma, sıkıştırma, yedekleme ve gizleme özellikleri bulunmaktadır. Dosyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıyabilir ve adını değiştirebilirsiniz. Dosyaları sıralayabilir ve kategoriye ayırabilirsiniz. Ana ekrana ekleyeceğiniz widget sayesinden tüm dosyalarınıza anında erişim sağlayabilirsiniz. Dosya, fotoğraf ve videoları pin, desen ve parmak iziyle kilitleyerek gizleyebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.