Flört Ettiğiniz Kişi Sizinle Ciddi Düşünmüyor Olabilir mi?

Flört Ettiğiniz Kişi Sizinle Ciddi Düşünmüyor Olabilir mi?

Aşk, her insan hayatının vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Aşkın tek tarifli argümanı iki insan arasında yaşananı değildir elbette ancak en sorunlu aşk iki insan arasında yaşanandır.

 

 

Aşk, her insan hayatının vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Aşkın tek tarifli argümanı iki insan arasında yaşananı değildir elbette ancak en sorunlu aşk iki insan arasında yaşanandır. Bir ağaca aşık olan bir insanın ağaca karşı duyguları karşılıksızdır veya karşılık olarak yediği meyveleri görebilir ya da ağacın gölgesi aşka karşılık sayılabilir. Bu soyut karşılıkları bir kenara koymak gerekirse iki insan arasında yaşanan aşk daha sancılıdır. İki farklı bireyin birleşim noktası olan aşk maalesef ne kadar ret etsek bile tek başına yeterli değildir. Tek başına yeterli olmayan aşkın bir diğer sancılı kısmı ise karşılıksız olanıdır. Karşılıksız aşkında kendi içinde dalları mevcuttur. Karşılıksız bir aşk, beslenilen kişiden habersiz de yaşanılabilir veya karşı tarafın haberinin olması ile karşılıksız kalması ile de yaşanabilir. Bir diğer karşılıksız aşk seçeneği ise ne karşılık verme ne de karşılıksız bırakmanın ortalarında bir yerdedir. Günümüz ilişki sorunlarının temelini oluşturan bu argümana göre aşık olunan kişi, duyduğu ilgiyi severek kendisine aşık olan kişiyi her zaman çemberi etrafında dolandırır. Peki bunu yaparken karşındakine saygı duyduğu için midir? Hayır elbette. İlgi gören birçok insan kendisine duyulan ilgiyi sever ve hiç bitsin istemez. Bu sebeple karşılıksız aşkın en acı tarifi tam bu noktada devreye girer.

5f08197d66a97cc9bfb77891.jpg

Flört ettiğiniz kişiye beslediğiniz büyük bir aşk olabilir ve bu aşk artık düşmanınız olması için hiçbir eksik taraf kalmamıştır. Tam bu noktada flörtünüz ne sizden kaçar ne de beslediğiniz aşka tam olarak cevap üretir. Bu durum ilgi gösteren taraf için oldukça acı verici bir süreçtir. Peki sizde acaba bu durumu yaşıyor olabilir misiniz? Sizlerin de böyle bir durum yaşayabiliyor olasılığınızı düşünerek bunun belirtileri üzerine birkaç kelam ekledik buraya. İşte Flörtünüzün sizinle ciddi bir ilişki isteyip istemediğine dair kanıt olacak davranışlar.

 

  • Ciddi düşünmeyen kişi, ilgi gösteren tarafı her zaman bir çeperde tutmaya çalışır ve bazen uzak bazen de çok yakın davranarak bu çemberin optimum ayarını tutturmaya çalışır.
  • Beni hayatının merkezinden çıkarmalısın ve türevi tüm cümleler ilgi duyulan kişinin en sık kullandığı kalıp cümlelerden bazılarıdır.
  • Bazı alanlarda veya ortamlarda flört ettiğiniz kişi sizden uzak davranıyor gibi hissediyorsanız ve bu tür seçeneklere yakın hisler içerisindeyseniz. Dikkat edin!

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.