17 Şubat 2020 Pazartesi
  • BIST

   120.792
  • ALTIN

   307,340
  • DOLAR

   6,0485
  • EURO

   6,5545

  "FETÖ şüphelisini serbest bırak" diye savcıyı arayan AKP'li kim

  Kocaeli’nde bir kamu kurumunda çalışan ve FETÖ’den yargılanan kadın için AKP’li Kocaeli milletvekili tarafından aranan Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, “Allah’a şükür ben baskıya boyun eğmem. Buraya minnetle gelmedim. Yarın görevden alınabilir

  Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, makamında basın mensupları ile bir araya gelerek 2019 yılını değerlendirdi. Kocaeli’nde FETÖ mücadelesi hakkında rakamlar veren Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, kendisini FETÖ’den yargılanan bir çaycı için arayan milletvekili için önemli açıklamalar yaptı.

  HANGİ AKP’Lİ MİLLETVEKİLİ

  Şehrin yerel yayın organı Bugün Kocaeli’de yer alan habere göre; Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’ın “ Vekil Bey” diye hitap etmesinden erkek olduğu anlaşılan o milletvekilinin AKP’den olduğu öğrenildi.

  FETÖ’den yargılanan kadın için Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz ile görüşen AKP’li vekilin kim olduğu merak konusu.

  Kocaeli’de AKP’den seçilen şu milletvekilleri bulunuyor: Fikri Işık, İlyas Şeker, Cemil Yaman, Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz.

  AKP’li Kocaeli Milletvekilleri henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

  İzlenme: 6496
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın > info@haberay.com.tr