Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaza  Polat Alemdar Dahil Oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaza Polat Alemdar Dahil Oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son zamanlarda yapılmış olan en fazla beğenilen dizilerin başında geliyor. Dizi ile ilgili söylentilere göre Necati Şaşmaz’ı bir bölüm içerisinde Hızır Bey ile karşı karşıya getirmesinin planlandığı ortaya çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son zamanlarda yapılmış olan en fazla beğenilen dizilerin başında geliyor. Dizi ile ilgili söylentilere göre Necati Şaşmaz’ı bir bölüm içerisinde Hızır Bey ile karşı karşıya getirilmesinin planlandığı ortaya çıktı.

3.jpg

 

Eşya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Polat Alemdar Sürprizi! KGT Diziye Giriyor?


Bu planın duyulması akabinde sosyal ağlarda en fazla konuşulan konular içerisinde yer almaya başladı. Necati Şaşmaz son zamanlarda her hangi bir projede bulunmaması dizi içerisinde rol alması ihtimalini de kuvvetlendiriyor. Seyircilerin bu şekilde bir beklentisinin olması ile de yapımcı bu noktada kolları sıvamış gibi görünüyor.

Hangi Rol İle Geliyor?

Necati Şaşmaz diziye hepimizin görmeye alışık olduğu Polat karakteri ile dahil olacak. Hızır Bey’i kontrol edebilmek için Devlet tarafından vazifelendirilecek ve yanında yer bulacak. Diziye dahil olma noktasında ise ülke dışına göreve gittiği ve burda görevi tamamlandıktan sonra KGT’nin başına geçtiği şeklinde bir hikayesi olacak. Daha sonra ise Polat Hızır Bey’in ailesi olarak filmde devam edecek.
 

Polat Alemdar ile beraber diğer Kurtlar Vadisi oyuncularının da diziye dahil olması izleyiciler tarafından bekleniyor. Memati rolü ile ön plana çıkan Gürkan Uygun farklı bir dizide rol almış olmasından dolayı rol alamayacak. Fakat Güllü ve diğer karakterler kesinlikle yapılmış olan plan içerisinde bulunuyor.

 

Çakır Ve Polat Geri Dönüyor!!


Kurtlar Vadisinde severek izlediğimiz karakterler Çakır ve Polat  birlikte büyük işlere imza atmışlar ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala unutulmamaışlardı. Çekilecek olan bölülerin birisinde Polar Hızır Bey’i şans eseri görür ve bununla birlikte eski arkadaşı Çakır’a oldukça benzetir. Bu noktada Polat ile Hızır Bey karşılıklı olarak tatlı bir gülümseme yaşanır. Sızan senaryo içerisinde bu gibi sahnelerin lacağı da belirtiliyor.

Hızır Bey Sonunda Devlete Hesap Vermekte

Hızır Bey yapmış oldukları işlerden sebeple devlete hesap vermeye başlıyor. Bunun için de aynı zamanda KGT’nin başında bulunan Polat Alemdar ile görüşme sağlayacak. Polat’ın izni bulunmadan hareket etmeyecek .Hızır Bey bu gibi bir kısıtlama içerisinde nasıl bir yol izlemekte olacağı merak edilenler hususlar arasında yer almakta.

Polat Diziye Ne Zaman Giriyor?

Polat Alemdar’ın diziye çok yakın bir zaman içerisinde dahil olması düşünülüyor. Bunun için ise yapılması gereken senaryonun uygun hale getirilmesi neticesinde Polat Alemdar ve ayrıca eski dostları diziye dahil edilecek . Bu sayede diziye değişik bir renk katacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
65 Yorum