Ziraat Bankası Dev Açıklamayı Sonunda Yaptı! Müşterilerimize 500 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Vereceğiz

Ziraat Bankası Dev Açıklamayı Sonunda Yaptı! Müşterilerimize 500 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Vereceğiz

Yüksek tutarlı ihtiyaçları bulunmakta olan vatandaşların son zamanlarda ciddi bir kredi alamadıklarını yoğun bir şekilde belirtmeleri üzerine Ziraat Bankası kolları sıvadı. Uzun vade ile ödeme imkanı sunulan kredi ile birlikte aynı zamanda düşüm miktar

Yüksek tutarlı ihtiyaçları bulunmakta olan vatandaşların son zamanlarda ciddi bir kredi alamadıklarını yoğun bir şekilde belirtmeleri üzerine Ziraat Bankası kolları sıvadı. Uzun vade ile ödeme imkanı sunulan kredi ile birlikte aynı zamanda düşüm miktarlarda ödeme yapılması bu sistem ile mümkün olmaktadır. Banka 500 Bin TL gibi yüksek kredileri müşterilerine sunarak büyük bir başarıya imza atmaktadır.

screenshot-2.jpg

Yüksek tutarlı para sorunun bulunması durumunda vatandaşlara ipotekli olarak bireysel finansman desteği sağlanmaktadır. Banka bu şekilde ihtiyacı bulunan A dan Z ye tüm vatandaşları bankaya kredi başvurusu için davet etmektedir. Banka yüksek tutarlı kredisini vatandaşlara sunarak ayrıca ödeme zorluğu yaşamamaları adına vadeleri ve faiz oranını da orantılı bir şekilde ayarlamaktadır.

Kredinin Özellikleri

Kullandırılabilecek en fazla kredi; konut ile ilgili ekspertiz miktarının %80’i, iş yeri ile ilgili ekspertiz miktarının %75’i, imarlı arsa ile ilgili %50’sine kadar kullanımına müsaade edilmektedir.

36 aya kadar banka müşterilerine vade imkânı sunmaktadır.

Krediye konu olan gayrimenkul ipotek tesis edilmektedir.

screenshot-4.jpg

Şubeler tarafından gerekli olması durumunda ek teminat talep edilebilmektedir.

Banka, bireysel kredi kullanmakta olan müşterilerine hayat, konut ve bununla birlikte ayrıca zorunlu deprem sigortası sunmaktadır.

Kredi 5 Milyon TL limite kadar sunulmaktadır

36 ay vade imkanı vatandaşlara sunulmuştur.

Esnek ödeme imkanı bulunmaktadır.

1,54 faiz oranıyla kredi kullanılmaktadır.

Başvuru Belgeleri

Başvuru Formu,

Nüfus cüzdanı veya eş değer resmi bir belge

Kişinin çalışma pozisyonu ile doğru orantılı gelir belgesi,

Eğitime ilişkin talep edilen belgeler ve bunlara ek olarak fatura,

Şubece talep edilecek diğer belgeler.

screenshot-5.jpg

Bankaya ibraz edilmesiyle birlikte kredi alınabilmektedir. Bunların dışında risk durumu araştırması da banka tarafından yapılmaktadır. Bu durum göre banka kredi ödemelerinde sorun bulunmakta olan vatandaşların talebini olumsuz karşılamaktadır. Kredi ile ilgili her banka da olduğu gibi son karar ilgili şubeye bırakılmıştır. Tüm şartları sorunsuz olan müşterilere genel anlamda kredi tahsis edilse de farklı risklerin bulunması sebebiyle bazı durumlarda kredi verilemeyebilir. Bu durumda müşteri her hangi bir hak talep etmesi mümkün değildir.