Yükselmeye hazırlanan 8 kripto para nelerdir?

Yükselmeye hazırlanan 8 kripto para nelerdir?

Altcoin Daily sunucusu olan Aaron Arnold, kanalının hazırladığı ve yükselmeye başlayan kripto para varlıklarının listesini açıkladı.

Altcoin Daily sunucusu olan Aaron Arnold, kanalının hazırladığı ve yükselmeye başlayan kripto para varlıklarının listesini açıkladı.

Arnold, yayınladığı listeye göre  lider kripto para olan  Bitcoin (BTC) ile başladığını söyledi. Bitcoin’in listede mevcut olan boğa koşusunun bir sonraki ayağını fitilini ateşlediğini ifade etti. Arnold, 54.000 $ seviyelerinin 11.000 $ ‘dan bu yana uzun vadeli olarak  yatırımcılar için Bitcoin’ nın fiyatının en güçlü alanı olarak olduğunu dile getiren Willy Woo’dan bir  alıntı yaparak şu ifadeleri kullandı.

“Bitcoin kripto para piyasasının, en yüksek seviyelerini ilerlediğini ve tüm zamanlarda gösterilen  en yüksek seviyelerinin 2-3 katının üzerinde güçlü bir keşif noktası haline gelmiştir. Bu durum için boğa piyasası örneği verilmektedir.”

screenshot-6.jpg

Yayınlanan listedeki bir diğer kripto para olan Ethereum (ETH)Arnold’a göre Ethereum ’un yeni bir ATH seviyelerinin görmesi ve altcoin kripto para piyasasının geri kalanı için muazzam bir yükseliş sinyali vereceğini bildirdi.

“ Ethereum Kripto para piyasasında ki listelerde şuan 2.000$ seviyelerinde  yer alıyor. Ethereum’ un  yükselmeye devam etmesi, bir diğer dijital para olan  altcoinler için oldukça öneme sahiptir. Yükselen eğer sadece Bitcoin olsaydı, altcoinlerde ise yükseliş biraz zor olabilirdi. Ancak Ethereum yükseldiğinde, altcoinler de yükselişe geçmektedir.”

Listedeki Analistin bir diğer radarı ise kripto para olan  DeFi, protokollerinden Compound (COMP). Arnold, Compound değerinin ise son zamanlarda önemli bir oranda  artış gösterdiği  belirtirken ayrıca 1.3 milyar dolarlık kripto para ola  Ethereum’un, balinalar tarafından Compound’a aktarıldığını da dile getirdi.

Listedeki olan  bir başka dijital para da yearn.finance (YFI). Arnold, varlığı olan ve değerinin yükselişe doğru hareket ettiğini ve tüm zamanların en yüksek şekilde  seviyelerinde patlamaya hazır bir şekilde olduğunu iddia ediyor.

Cardano (ADA), Arnold’ un hazırladığı listesindeki bir başka dijital para olan  Arnold, Cardano girişimcilerin kısa bir süre önce akıllı sözleşme platformunda NFL’lerin basılmasını sağladığını dile getirdi. Kripto para olan NFT’lere olan talep artış gösterdikçe ve ünlüler her geçen gün daha fazla şekilde kripto para olan  NFT alanına girdikçe, Cardano’nun öneminin de artış gösterdiğini belirtiliyor.

Arnold’un hazırlanan  listesindeki bir diğer dijital para Ethereum’un rakibi olarak bilinen Polkadot (DOT). Arnold Coinbase Ventures’in Acala’nın ise listenin  gerisinde kalmasına vurgu yaparak Acala, Polkadot içinde çalışan ve DeFi kripto para uygulamaları paketi oluşturan ve bir blok zinciri olarak belirleniyor.

Arnold ayrıca Kraken CEO’su Jesse Powell’ın son Polkadot açıklamasında bulundu:

“Normal durumlarda CEO’ların yalnıza bilenen bir dijital  para olan  Bitcoin veya Ethereum hakkında ki sözler konuştuğunu duyarsınız. Bu açıdan bakıldığında Jesse Powell’ın açıklaması, hoş bir sürpriz olmaktadır.”

Hazırlanan listedeki bir başka dijital para olan Theta (THETA). Video içeriği olarak dağıtım kanalı olan Theta, yakın zamanlarda Anime kanalı olarak bilinen  Cinedigm ile de entegre şekilde oldu.

Altcoin Daily’nin patlamaya hazır bir kripto para olduğunu inandığı bir numaralı para ve  kısa bir süre önce Hong Kong merkezli  olan dijital şirketi Kenetic Capital ile ortaklık yapan NFT para platformu Ethernity Chain (ERN). Ethernity Chain’in odak noktası halin de olan  sporcular, sanatçılar ve etkili markalar için kullananları adına dijital ticaret kartları basmaktadır.

“NFT’lerin genel durumları ve ilerledikleri yön olarak  yukarı ve yan’a doğru şekildedir. Şu zamanda özellikle Ethernity biraz dipte yer almaktadır. Tahmin yürütülmesi  gerekirse, yılın sonlarına doğru, Ethernity daha da yükseleceği ve yüksek listede  yer alacaktır.