Vakıfbank Sicili Bozuk Olana 5000 TL Sicili Bozuk Olmayana 50.000 TL'lik Kredi Kartı Verecek

Vakıfbank uzun zamandan beri hazırlanmış olduğu kredi kartları kampanyasını sonunda duyuruyor.

05 Ekim 2021 02:00 Ekonomi
Vakıfbank Sicili Bozuk Olana 5000 TL Sicili Bozuk Olmayana 50.000 TL'lik Kredi Kartı Verecek

Vakıfbank uzun zamandan beri hazırlanmış olduğu kredi kartları kampanyasını sonunda duyuruyor. Yapmış olduğu çalışma ile birlikte sadece kredi notu düzgün olan kişilere değil kredi sicili bozuk olan kişilere de kredi kartı vereceği ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Yapılan bilgilendirme çerçevesinde kredi sicili bozuk olan kişilere 5000 TL'lik kredi kartı verileceği kredi sicili bozuk olmayan kişilere ise 50 bin TL limitli bir kredi kartı verileceği belirtildi.

0x0-1632033115954.jpg

Yapılan açıklama çerçevesinde birçok kişi direkt olarak Vakıfbank şubelerine akın etti. Sadece bankalar aracılığıyla değil diğer birçok seçenek ile de kredi kartına başvuru yapmak mümkün. İnternet bankacılığı üzerinden daha önce Vakıfbank hesabınız bulunması durumunda direkt olarak buradan da başvuru sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda telefon bankacılığını kullanarak da bu başvuruyu gerçekleştirmeniz mümkündür. Tüm bunların yanı sıra atmlerden direkt olarak t.c. kimlik numaranızı girerek başvuru sağlamanın da gene mümkün olacaktır.

Sicili bozuk olana 5000 TL kredi kartı

Sicili bozuk olan kişilere uzun zamandan beri hiçbir banka hiçbir imkânın sunmamaktadır. Kredi sicili son derece önemli bir verir. Kredi sicilinin bozuk olması durumunda bankalar kredi veya kredi kartı vermeye yanaşmazlar. Fakat Vakıfbank kamu adına hizmet vermekte olan bir banka olmasından sebeple sicili bozuk olan kişilere 5000 TL limit aradı kredi kartı vereceğini duyurdu. Bu durum ileriki süreç içerisinde kredi notunu yükseltmek isteyen ve kısa süre içerisinde çeşitli alışverişler yapmak noktasında bir kredi kartına ihtiyacı olan vatandaşlar oldukça memnun etti. Bankaya giderek başvuru yapılması ile birlikte kredisi sicilinizin bozuk olmasının anlaşılması ile 5 bin TL'lik kredi kartı limiti tarafınıza tanımlanacak. Kredisi sicilinizin yüksek olması durumunda ise daha yüksek gibi kredi kartları almanız mümkün

Kredi puanı yüksek olana 50.000 TL kredi kartı

Başvuru sağlayan vatandaşların kredi puanlarının yüksek olması durumunda ise daha yüksek limitli kredi kartları almaları mümkündür. Kredi notu düşük olan kişilere verilecek olan 5.000 TL'nin yanısıra kredi sicilinde herhangi bir problem olmayan vatandaşlar 50.000 TL limit ne kadar kredi kartı başvurusunda bulunabileceklerdir. Tüm vatandaşların 50.000 TL'lik maksimum olan limit ile birlikte kredi kartı almaları mümkün değildir. Kredi sicil notu ve sigorta şartı ile birlikte vatandaşlara çeşitli limitlerde kredi kartları verilecektir. En az 20 bin TL olacak şekilde 30000 olan kişilere kredi kartı imkanı sunulmaktadır.

5dc5154bc03c0e09a8693938.jpg

Kimler başvuru yapabilir

Gerek sicil notu kötü olan gerek ise iyi olan kişiler bu kredi kartlarını başvuru sağlayabilirler. Kredi kartı başvurusu için bir takım şartlar aranmaktadır. Şartlar arasında ilk olarak 18 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra an mutlak suretle başvuru yapan kişinin sigortalı olarak bir işte çalışıyor olması gerekmektedir. Bu şartlar kapsamında başvuru yapan vatandaşların kredi notunun yeterli olmaması durumunda 5000 TL'lik limiti olan kredi kartları temin edilecektir. Kredi notunun yüksek olması durumunda ise 50.000 TL gibi yüksek bir miktardaki kredi kartı vatandaşlara sunulmaktadır.