Qnb Finansbank'tan 9 ay ödemesiz Kredi fırsatı!

Qnb Finansbank'tan 9 ay ödemesiz Kredi fırsatı!

QNB Finansbank kredi kampanyasında yeni bir harekete geçti. 9 ay ödemesiz Kredi imkanı sunuyor. Banka avantajlı koşullar ile sunmuş olduğu kredi paketini duyurdu. 9 ay sonra ödemeli 36 ay vadede 1.41 faiz oranı ile kredi sunuyor.

QNB Finansbank kredi kampanyasında yeni bir harekete geçti. 9 ay ödemesiz Kredi imkanı sunuyor. Banka avantajlı koşullar ile sunmuş olduğu kredi paketini duyurdu. 9 ay sonra ödemeli 36 ay vadede 1.41 faiz oranı ile kredi sunuyor. QNB Finansbank yapmış olduğu çalışma ile birlikte salgın sürecinin kobi'ler üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak ve kobi'lere destek olmak adına Kredi paketi açıkladı. Kobi'ler için işe devam kredisi sunuyor.

screenshot-82.jpg

Salgınla birlikte ekonomik olarak zor günler yaşamaktayız ve kişiler nakit konusunda sıkıntı çekiyorlar. Yeni alınan karar sonrası kontrollü normalleşme dönemi yer aldı. Bununla  kobi'lere destek olmak için kredi kampanyası başlattı. Kobi'lere işe devam kredisi kapsamında 9 aya kadar anapara ödemesiz 36 ay vadeli yüzde 1.41 oranında faiz ile kredi sunmaktadır. Finansbank'tan yapılan açıklamaya göre salgın sürecinin başından beridir yapmış oldukları Kredi paketlerinde 3 ay ertelemeli Kredi sunduklarını Fakat bu yeni kobi'lere destek kredileri kapsamında 9 aya kadar geri ödemesiz kredi fırsatı sunduklarını belirtti.

QNB Finans Bank’ ın bu kredi kampanyası ile Kobiler artık ihtiyaçlarını ertelemiyor ve işlerine devam ediyorlar. 9 ay sonra ödemeli, 36 ay vadeli, 1.41 faiz oranında 1 milyon TL’ ye kadar kredi fırsatı. Müşterilerin bu krediden yararlanabilmesi için bankanın Kobi uygulamalarına kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca bankanın sunduğu Kobi işe devam kredisinden yararlanabilmek için bankanın farklı koşulları bulunabilir. Koşulları müşterilerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Finans bank kendi isteği doğrultusunda bankanın kredi koşullarında değişiklikler yapabilir ve başvuruları kendi politikası doğrultusunda değerlendirir.

screenshot-84.jpg

Sizlerde Qnb Finansbank bünyesinde Kobi müşterisi iseniz kredi başvurusunda bulunabilir, şubelere uğrayarak başvuru yapabilir yada bankanın resmi internet sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank'tan en hızlı 2500 TL ile 5.000 TL arasında anında kullanabileceğiniz Kredi!

Dijital bankacılık hizmetinde gelişmiş olan Qnb Finansbank müşterilerine kredi konusunda birçok kolaylık ve rahatlık sunmaktadır. Bunlardan biriside dijital bankacılık hizmeti sunarak hızlı Kredi vermesidir. Kredi puanınızı uygun olması durumunda aylık düzenli bir gelire ve sigorta primine sahipseniz anında hızlı krediniz onaylanacaktır. Bütün bankaların hızlı kredi özelliği olması ile birlikte bankaların faiz oranları birbirlerinden farklıdır. Qnb Finansbank faiz oranları diğer özel bankalara bakarak daha uygun ve müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Qnb Finansbank 1.39’ dan  başlayan faiz oranlarıyla Hızlı Kredi sunmaktadır.

screenshot-83.jpg

Ayrıca müşteri hizmetleri merkezinden 7/24 kredi başvurusu yapmanız da mümkündür. Başvuru işleminden sonra krediniz onaylanıp bu hesabınıza yatırıldığı durumda size bilgilendirme sağlanıyor. Kişiler internet üzerinden, sms, çağrı merkezlerinden anında hızlı kredi başvurusu yapabiliyor. Nakit olarak sıkışık olduğunuz durumda acil paraya ihtiyaç duymanız halinde bankanın hızlı kredi seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca birçok bankanın müşterisi olmasanız bile bu konuda size yardımcı oluyor.

Qnb Finansbank'ın sunmuş olduğu bu kredi kısa sürede hesabınıza yatmakta ve size büyük kolaylık sağlamaktadır. Hızlı Kredi kapsamında kişilerden sigorta teminatı yatırmaları zorunlu olarak istenmektedir. Bu durum kişinin ekonomik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Hızlı krediye başvurmak için Qnb Finansbank internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri ve ATM'ler üzerinden başvuru sağlayabilirsiniz. Ayrıca Qnb Finansbank’ ın birbirinden avantajlı kredi avantajları ile tanışmak ve bilgi almak isterseniz Qnb Finansbank’ın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.