Koşulsuz Şartsız 24 saat içerisinde kredi veren bankalar!

Koşulsuz Şartsız 24 saat içerisinde kredi veren bankalar!

İhtiyaç duymanız halinde bankalar 24 saat içerisinde kredi verebiliyorlar. 24 saat içerisinde kredi kullanabileceğiniz bankalar.

İhtiyaç duymanız halinde bankalar 24 saat içerisinde kredi verebiliyorlar. 24 saat içerisinde kredi kullanabileceğiniz bankalar.

Bankalar kredi verirken işlemleri ve işleri uzatmaktadırlar bazı işlemlerin onaylanması ve tamamlanması 7 iş günü alabiliyor. En uygun ve en hızlı kredi hangi bankadan alınır? Nakit  ihtiyaçlarımızdan Kredi çekmek için şubelere başvuru yapıyorsunuz. Ne kadar kredi onaylanması uzun sürerse sizin için bu durum o kadar sıkıntı olabiliyor. Bu durumun kolay yollarını anlatmak ve önüne geçmek için hızlı kredi veren bankaları ve kredi kampanyalarını aktaracağız. Bankaları kredi başvurusu yapmaya gittiğimizde evrakların eksiksiz olmamasına kesinlikle dikkat edin. Dosyanıza tekrardan alta alınmaması için evraklarınızın eksiksiz olması şarttır.

screenshot-26.jpg

Bankaların bazı durumlarda ödemeyi garanti altına almak için sizden kefil isteyebilirler. Onun için daha önceki kredi ve kredi kartı ödemelerinizde dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Banka sizden maaş bordrosu, sigorta bilgilerini, işyeri bilgilerinizi ve kefil bilgilerinizi istemiş ise bunları eksiksiz ve doğru olarak tamamlayınız. Ayrıca kredinizi en hızlı şekilde çıkmasını istiyorsanız çalışmış olduğunuz bankadan yada maaş müşterisi oldunuz bankadan kredi kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun sebebi ise evraklarınız bankaya kayıtlı olduğu için evrak konusunda zorluk yaşamazsınız.

Bu sebeple ilk banka tercihiniz çalışmış olduğunuz yada maaş müşterisi olduğunuz banka olmalıdır. Bu nedenle kefil şartından da kurtulabilirsiniz. Ayrıca şubeye gittiğimizde müşteri temsilciniz ile görüşmeniz size fayda sağlayacaktır. Günümüz asgari ücret miktarı 2800 TL'dir. 2800 TL'ye ne kadar ve nereden kredi çekilir?  Günümüz genelinde kredi çekmek artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sebeple bankaların sürekli olarak kredi araştırması halinde ve kredi kampanyalarını araştırıyoruz. Nasılsa öderim düşüncesi ile ev araba eşya gibi ihtiyaçlarımız da hemen kredi çekiyoruz. Fakat bankalar sizin ben öderim düşüncenize itibar etmezler. İşlemlerini resmi yollardan gerçekleştirirler.

Asgari ücret maaş alan bir kişi ne kadar kredi çekebilir?

screenshot-25.jpg

 Bankalardan kredi çekebilmek için sigorta priminizin düzenli yatıyor olması ve aylık net bir geliriniz olması gerekmektedir. Ayrıca kanıt diye bildiğiniz ekstra bir geliniz var ise bunu da gösterebilirsiniz. Eşinizin ve çocuklarınızın aylık net gelirlerinide gösterebilirsiniz. Ev kredisi çekmeniz durumunda 3000 TL geliriniz var ise 1500 TL ödeyebilecek şekilde kredi kullanabiliyorsunuz. Bu da 109 bin liraya tekabül etmektedir. 3000 lira geliriniz var, eşinizde 3000 liralık gelire sahip ise ayrıca ekstradan da gelir kaynaklarımız bulunuyor ise 254 bin liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz. Eşiniz çalışmıyor sizin de ekstradan 1000 lira geliriniz bulunuyor ise 145 bin lira kredi çekebilirsiniz.

Son olarak size tavsiyemiz kredi çekmek için kredi notunuz yüksek ise bankaların hızlı kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz bankalardan kredi başvurusu yapmanızda sizin için rahatlık olacaktır.