Kamu Bankaları Gururla Duyurdu! Gel Şartsız 50 Bin Lira Al! Çok İddialı Kredi!

Kamu Bankaları Gururla Duyurdu! Gel Şartsız 50 Bin Lira Al! Çok İddialı Kredi!

Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıfbank 3 ay sonra ödemeli 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır. Kamu bankalarından nakit ve ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaş için müjdeli açıklama geldi.

Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıfbank 3 ay sonra ödemeli 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır. Kamu  bankalarından nakit ve ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaş için müjdeli açıklama geldi. Ekonomik olarak zor günler yaşayan acil nakit sıkıntısı çeken vatandaş ihtiyacını karşılayabilmek için bankalardan kredi çekme yoluna başvurmaktadır. Kamu bankaları bu süreçte de vatandaşın yanında onlara destek olmak için kredi kampanyaları başlatmış durumda.

screenshot-26-001.jpg

50.000 TL'ye kadar 3 ay sonra ödemesiz 36 ay vadeli kredi fırsatı sunuyorlar. Kişiler salgın süreci ile ekonomik olarak ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldiler salgın sürecinin uzaması, iş yerlerini açamamaları ile kredi olanaklarından yararlanmak istiyorlar. Vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını ve faiz oranlarını aktif olarak takip edip araştırıyorlar.

Bizde size haberimizin devamında bankaların güncel faiz oranlarından ve taksit imkânlarından bahsedeceğiz. Vatandaşın her zaman yanında olan dev kamu bankaları vatandaşın ihtiyacına özel 5 farklı imkan sunmaktadır. Emeklilere özel kredi, çalışan kredisi, konut kredisi, otomobil kredisi, ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Konut kredisinde uygulanmış olan en düşük faiz oranı ise tüketici kredisidir ve en uygun faiz oranı 1.58’ dir. Araç kredisinde ise 1.41 dir. Bankaların resmi internet sayfalarını ziyaret ederek kredi imkanları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için bankaların mobil uygulamaları, internet bankacılığı, müşteri temsilcileri aracılığı ile kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorken, kimlik belgelerimiz ile birlikte şubelere uğrayarak da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kamu Bankaları

screenshot-27.jpg

Kamu bankaları milletin bankaları olmasından dolayı ciddi bir sevide de uygun koşullarda kredilerini vermeye devam ediyor. Bankalar diğer özel bankalar ile kıyaslandığında son derece özel ve hızlı bir şekilde kredileri verdikleri görülüyor. Devlet bankalarının diğer bankalar ile arasındaki fark ise kredinin vade oranı ve ayrıca kredinin faiz oranı olarak gösteriliyor. Tüm bunların yanı sıra ayrıca kredinin diğer bir özelliği de özel bankaların dikkat etmekte oldukları birçok şartın bu bankalar tarafından dikkate alınmamasıdır. Böylece özel bankalarda kredileri onaylanmayan milyonlarca vatandaş şanslarını kamu bankalarında denemekte ve sonucunda başarılı olmaktadır. 50.000 TL limit çerçevesinde 3 ay sonra ödemelerin başlayacağı 36 ay vadeli kredi fırsatı verilmektedir. Kişiler pandemi süreci ile ekonomik olarak ihtiyaçlarını karşılayamaz hale gelmeleriyle birlikte pandemi sürecinin uzaması, iş yerlerini faaliyete geçirememeleri ile kredi olanaklarından yararlanmak istemektedir. Vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını ve faiz oranlarını aktif olarak takip edip araştırıyorlar.